2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818100 بازدید | 669050 پست

سلام بچه ها..

خودم رفتم ازاد و بدون نسخه دکتر سونو طول سرویکس دادم.

سونوی شکمی.

گفت طول سرویکس ۴۰ هست..و خوبه.

گفتم یعنی نیاز نیست دارویی مصرف کنم.گفت نه نیاز نیست.

گفتم کیسه ابم چطوره.گفتم همه چیزت سالم و اوکی هست..

خیالم راحت شد.

ولی با این وجود رعایت میکنم.ک این ماهها بگذره و زایمان کنم

سلام عزیزم قربوونت❤️ شما در چ حالی؟ هیچی خوردم خوابیدم فقط😂 امروز رفته بودم پیش ی دکتر دیگه ک هم ...

انشاالله دوره صبرت کوتاه بشه عزیزم و به زودی نتیجه بگیری

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها.. خودم رفتم ازاد و بدون نسخه دکتر سونو طول سرویکس دادم. سونوی شکمی. گفت طول سرویکس ۴۰ ...

سلام خب خدارو شکر خیالت راحت شد من استرس دفع پروتین تو دلمه شنبه جوابو میگیرم هم اکو قلب جنین میدم ببرم دکتر دعا کن برام پاهام خیلی ورم میکنه مخصوصا صبح بیدار شدنی کفش پام نمیشه خیلیم درد میکنه کف پام این علایم نگرانم میکنه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
2731
خداروشکر عزیزم، وای منم یبوست مشکل همیشگیمه،شنیدمم بعد انتقال نباید اینطور باشیم      ...

من این سری حتی قبل شروع پروژسترون اینطور شدم! اگه کلا مشکل داری سونوی دوم حتما بهش بگو.

منم باید دارو بگیرم خیلی بده. 

سلام خب خدارو شکر خیالت راحت شد من استرس دفع پروتین تو دلمه شنبه جوابو میگیرم هم اکو قلب جنین میدم ب ...

الان چندهفته ای؟ 

خواهرشوهرمم تو بارداری دفع پروتین داشت.دکتر گفت نمک نخور.فعالیت نداشته باشه ک عرق کنی.پیاده روی نداشته باشه..مشکلی براش پیش نیومد.