2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815753 بازدید | 668891 پست
سحر جان من سونو شکمی شدم طول سرویکسم کم شده بود همون موقع گفتم واژینال کنن ،که مثل قبل بود با واژینا ...

نه نگران نباش اگه میخواست خدایی نکرده اتفاقی بی افته چندساعت بعدش افتاده بود ولی واقعا بهتره سونو واژینال نشی من از وقتی مثبت شدم تا زایمان کلا سونو شکمی انجام دادم من طول سرویکسم به ۱۶ رسیده بود من استراحت مطلق مطلق بود برام لگن میذاشتن باورت میشه زخم بستر شده بود حتی غذا هم خوابیده میخوردم انقد سختی کشیدم که بعضی وقتا بهش فکر میکنم میگم خدا چه صبری بهم داده بود هیچکس هم کمکون نبود خانواده همسرم که اصلا من تا زایمان ندیدمشون حتی یه سر بهمون نزدن  بخاطر همین تا کسی میگه طول سرویکسش کمه خداشاهده تن و بدن من میلرزه انشالله خدا کمکت کنه با موفقیت این دوران طی کنی و کوچولوت صحیح و سالم بغل بگیری عزیزدلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دخترا خوبین یه سوال.برااقدام طبیعی ژل رویال ماه اقدام بخورم یا از ماه قبلش؟هردو باید بخوریم ؟اگ ...

هر دو نفر بخورن،ماه قبلش و ماه اقدام

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
2731
نه نگران نباش اگه میخواست خدایی نکرده اتفاقی بی افته چندساعت بعدش افتاده بود ولی واقعا بهتره سونو وا ...

عه باشه ،قوربونت برم خداروشکر که به خیری گزشت برای شما ،چه قدر صبوری خیلی سختی کشیدی   

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
خداروشکر 😍😍 انقد نگرانت بودم همش می اومد گروه چک میکردم ببینم پیام گذاشتی یانه  سر نماز همش ...

ممنون عزیزم..قربونت..انشاالله همیشه دعای خیر همراهتون باشه..

همون روز اومدم پیام بذارم اصلا نمیشد .تا چندروز نمیشد پیام بفرستم.انگار قفل بود سایت

خداروشکر ماهور جان سونو شکمی گاهی پایین میزنه

خیلی بده ک اینجور ب زن باردار استرس میدن..

حالا موندم دوبارع برم سونوی شکمی بدم ببینم عدد طول سرویکسم‌چنده..

باید دزدکی شوهرم برم چون همش میگه کارتو داخل ازمایش و سونوهاست

2738

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روزهفت#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- @ماهییا    

۱۴- @ssseffat    

۱۵- داداشممم

۱۶- favali

۱۷- یامنان

۱۸- _بهاره_

۱۹- houra1400

۲۰- آناشید۹۹

۲۱- آیدا۱۲۸ 

۲۲- نهال۶۴۶۷ 

۲۳- نگار۸۰

۲۴- nooshabehjoon

۲۵- نهالیم

۲۶- رادیس۱۲

۲۷- گندمک۱۱

۲۸- shiva_ab

۲۹- rose710

۳۰- zhiyan74

۳۱- ارکیدهابی

۳۲- طوطططیا

۳۳- atrin_arsen_atrina

۳۴- joooodi

۳۵- Poweroflove

۳۶- queen21722

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- طنین1133

۴۰- avaaajon

۴۱- آلادیا

42- پونهoo

43- ماهورجان

۴۴- panizpaliz

45- محبوبه بدون کاربری

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- شطرنجی 

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ممنون فاطمه جان ومهتاب جان مرسی بااینکه من نبودم واسه م دعا کردید خیلی حس خوبی بهم داد  انشال ...

وایییییییییییییی مادر😍🫀

مبارکت باشه عزیزم طبیعی یا انتقال داده بودی😍

انشالله بارداری سالمی داشته باشی 

انشالله پر از خاطرات خوب باشه برات قشنگم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
وایییییییییییییی مادر😍🫀 مبارکت باشه عزیزم طبیعی یا انتقال داده بودی😍 انشالله بارداری سالمی داشت ...

ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم

اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجنین گریدآ مهرماه انتقال داذم وباتمام مراقبتهام متفی شدم و به معنای واقعی شکستم و داغون شدم و فقط، یه جنین گرید سی واسه م مونده بود، باهمسرم تصمیم گرفتیم برم انتقالش بدم که دیگه خیالمون راحت باشه جنین نداریم واز سال جذید بریم تو سیکل مجدد دیگه بهمن ماه رفتم تو سیکل انتقال  و اصلا به هیچ وجه چیزی رو رعایت نکردم فقط دو روز اول سعی کردم کمی رعایت کنن حتی لحظه انتقال پنج دیقه هم رو تحت نموندم بعدم کلا پیاده روی های زیاد، کار زیاد، پله زیاد......  و درکمال ناباوری روز ده اناقال بتام58و روزچهارده 358 وبعدم سونو قلب و...  دیروزم که واسه م دعا کردیدان تی دادم، البته جوابشم اومد و های ریسک زده دیگه سپردم به خدا 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه عزیز دلم..واقعا عحب صبری داشتی... سونوی شکمی بت کفته بود ک طولت ۱۶ بود؟؟؟

اره ماهور جان من کلا سونو شکمی میشد چون با واژینال خونریزی میکردم دیگه از همون اول دکتر گفت تو اصلا نباید سونو واژینال بشی