2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816497 بازدید | 668934 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من دو روز مونده به انتقالم از شانس بد دارم بدجور سرما میخورم.  چی کار کنم زود خوب بشم‌ن ...

نگران نباش، خدا همه کاره هست 

دعا کن 

من وقتی انتقال دادم قبلش گلو درد بودم و یک دوره سرماخوردگی هم گدروندم که فکر کنم کرونا بود، روز بعد از انتقال چنان حالتی داشتم که اصلا تو عمرم این گونه نبود و بعد چه سرفه های وحشتناکی، دارو هم اولش ندادند بعد دارو خوردم ، خیلی وحشتناک بود و گفتم جنین ها نمیمونند، ولی الحمدالله به لطف خدا و دعای فاطمه زهرا س و ... یک جنین چسبید به رحمم و الان خوابیده . 

دعا کن ان شاءالله برات فرزند سالم و صالح باشه. 

ان شاءالله جواب انتقالت مثبت هست .

عزیزم من اصلا بالانمیره عفونت وزخم حرف اول رومیزنه توبالانرفتن من شایذقبل ازانتقال کارگاه پیج فلورا ...

سلام عزیزم من چند سال پیش زخم دهانه ی رحم داشتم و زخم رو فریز کردند یعنی ضخامتم بالا نمیره دلیلش این فریز زخم رحم میشه؟

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
2731
ممنون آلا جان مهربان عزیژم شما اصلا به کیفیتجنین توجه نکن فقط باید ببینیم خدا کی واسه ما صلاح دیده ...

👌👌👌 الهی هزاران بار شکر که نتیجه سختیایی ک کشیدین رو شیرین گرفتین😍😍😍 الهی ازین شیرینیا خییییییلی زود روزی همه منتظران😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام عزیزدل مهربون خوبی؟ حالت خوبه؟🥰😍

سلااااام عزیزم😍😍😍 چ خبرا؟؟ چیکار میکنی؟ بچه ها خوبن؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام عزیزم بله یکبار به خاطر نبود پروژسترون کنسل شد یکبارم دوتا جنین گرید آ منفی شد و درنهایت جنین ...

قربونت عزیزم

منم کلا بی خیال همه چیز شدم

میگم اگر خدا بخواد تحت هرشرایطی میده

واگر نخواد من خودمو بکشم هم نمیده

2738
سلام دوستان تو سیکل انتقال ، کارهای دندونپزشکی رو میشه انجام داد ؟ایرادی نداره؟

عزیزم تا اونجایی که میدونم کارای دندون پزشکی باید ۶ ماه قبل بارداری انجام بشه چون موادی که استفاده میکنن ممکنه برای جنین ضرر داشته باشه 

بازم برای اطمینان بهتره از دکترت بپرسی 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن