2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817904 بازدید | 669039 پست
چقد حس این چند وقته منه😭😭🥺 نمی‌دونم چرا با اینکه امکانش نیس منم گاهی اینجوری میشم😅 فک کنم نشونه ...

آره دقیقا،امید به معجزه😍

ایشالا امید هیچ کس نا امید نشه

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»
آره دقیقا،امید به معجزه😍 ایشالا امید هیچ کس نا امید نشه

الهی آمین 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم روز انتقالت چندم سیکلته؟ منم دارم دارو میخورم،روز چهارم پریم

به سلامتی عزیزم. ایشالا انتقال موفقی باشه و هر دومون به امید خدا مادر بشیم.🤲🥰

من روز ۱۶ سیکلم میشه، فکر کنم انتقالای قبلی هم همین بود.

بچه‌ها قرص آهن فیرو پلاس کسی خورده تو بارداری ؟کپسول قهوه ایه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ایشون شیاف پروژسترون هم داره ‌؟ دکترم میگه اگر خارجی پیداکنی نیاز به آمپول نداری دیگه توان تح ...

ببین ما که خارج از ایرانیم و دسترسی به همه داروهای خارجی داریم، باز هم دکترمون میگه فقط آمپول

شبی ۲ تا امپول پروژسترون به اضافه روزی دو تا شیاف

منم پدرم درومد ولی اینجوری از نتیجه اش مطمئنی

من نمیدونم چرا تو ایران خیلی آزمایش پروژسترون نمیگیرن

اینجا ۳-۴ روز بعد از انتقال ازمایش خون میگیرن، پروژسترون باید بالای ۲۴-۲۵ باشه اگر نباشه دوزشو زیاد میکنن

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2738
سلام مامان دوقلوها خوبی؟ سالمی خواهر؟😂😂

فداتشممممم

من که نه سالم نیستم دیسک میسک رباط مهره استخون پوست مو هیچی به هیچی🤣 به لطف بچه ها هم خوردم تو دیوار انگشت پام شکست و چندتا مهره در ربته و تاندوم پام کشیده شده پام تو گچ

تو چطور

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

مامانا کی بود قرص استرادیول خارجی میخواست

یه مامانی گروه تلگرامی که هستم چهاربسته داشت

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚