2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815303 بازدید | 668874 پست
سلام عزیزم،  من خیلی وقت بود نیومده بودم خوبی؟  چه خبر؟  مامان شدی؟

🥹🫂

سلام قشنگم 

قربونت برم شما چطوری ، انشالله زندگی بر وفق مراد باشه😍

ن دورت بگردم ، مادر نشدم هنوز

گاهی بی تاب میشم ☹️ ، گاهی میگم یه مصلحتی داره😌

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

@پروانه۲۱    

گمونم اشتباه تک کردم🤦🏻‍♀️

انشالله حاجت روا بشی قشنگم 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
دورت بگردم انشاءالله هممون مادربشیم به زودی. واقعا بایدخدابخواد ان‌شاءالله نوبت هممون رسیده

ان شااالله ان شااالله ❤️ 😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام چیکا جون هستی؟؟؟

وااای خدا ندا، چیکا، پشمالو ، نیلو، هانیل آریل،.... چقد از بچه ها بودن و دیگه نمیان. خوبین؟ بربچ خوبن؟😍😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
وااای خدا ندا، چیکا، پشمالو ، نیلو، هانیل آریل،.... چقد از بچه ها بودن و دیگه نمیان. خوبین؟ بربچ خوب ...

سلام عزیزم خوبی؟اره واقعا دلم برای همه تنگ شده بود انشالله که دفعه ی بعدی که میام شمام اینقدر سرتون با بچه مشغول باشه که وقت نکنین بیاین

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2738
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنون فاطمه جان ومهتاب جان

مرسی بااینکه من نبودم واسه م دعا کردید خیلی حس خوبی بهم داد 

انشالله به زودی مثله من که سوپرایز شدم واصلا فکرش رو نمیکردم مثبت بشم  سوپرایز بشید و حاجت رواشید 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40