2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816149 بازدید | 668920 پست
عزیزم من اصلا بالانمیره عفونت وزخم حرف اول رومیزنه توبالانرفتن من شایذقبل ازانتقال کارگاه پیج فلورا ...

عفونت و زخم رحم؟ نمی‌دونم والا تا حالا چیزی نگفته دکتر. با چی مشخص میشه؟ من تست پاپ اسمیرم هم مشکل نداشت. نمی‌دونم ربطی داره یا نه.

ان شااالله این سری حل بشه مشکل تون

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
آلا منم میخواستم پچ رو بخرم قیمت گرفتم پنج میلیون بود نتونستم 😢😢😢😢

واقعا؟؟؟؟؟؟اووووه چ گرووووون شده🥺🥺 پارسال ک من گرفتم  دونه ای ۱۵۰ هزار بود😫😭

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجن ...

چه خبر خوبی بهم دادی😍🤍

نگران اون موضوع هم نباش تو اکثر سونو ها همینو میگن ولی اوکیه و بارداری سالمی هست شکر خدا

قربونت برم این نهایت محبتت رو میرسونه عزیزدلم 😍🫀

شما چندمین نفری هستی که خبر بارداری رو بهم میگی 🧿🤍 اکثریت هم یهویی بطور معجزه آسا باردار شدن 🥹

خیلی امیدوار میشم و خوشحال ، انشالله هرکسی ک در ارزو ی مادر شدنه همینطوری با معجزه مادر بشه🥹❤️‍🩹

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ااای جاااان دلم😍😍 منم این دو تا جنین ک برام مونده نسبت ب قبلیا کیفیت پایین ترن البته a  هستن ...

ممنون آلا جان مهربان

عزیژم شما اصلا به کیفیتجنین توجه نکن فقط باید ببینیم خدا کی واسه ما صلاح دیده همین من به خدا قسم فقط انتقال دادم که دیگه جنین نداشته باشم و تو سال جدید قبلش رژیم بگیرم وبعدبریم تو سیمل بعنی یک درصد احتمال نمیدادم در اوج ناامیدی و شکستگی خدا لهم نشون داد هنیشه تعیین کننده ست و من فقط میتونم تلاش کنم تا رپزی که به صلاحمه و بشه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام عزیزم مبارکت باشه  من شما رو یادمه فکرکنم ۱بار انتقالت به خاطر پروژسترون کنسل شد برای م ...

سلام عزیزم

بله یکبار به خاطر نبود پروژسترون کنسل شد یکبارم دوتا جنین گرید آ منفی شد و درنهایت جنین باگرید سی و بدون مراقبت خاصی خدای بزرگ خواست و شد امیدوارم به زودی واسه شما و پروانه جان هم بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خبر خوبی بهم دادی😍🤍 نگران اون موضوع هم نباش تو اکثر سونو ها همینو میگن ولی اوکیه و بارداری سال ...

عزیزم همیشه تو فکرتم فاطمه جان شما سنت پایینه نگران نباش مطمعنم جوری مامان میشی که فکرشم نمیکنی در کنار درمانت همیشه اقدام طبیعی ت رو هم داشته باش من دلم واسه ت خیلی روشنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان

از روز ۲۲ام فروردین بعد از قطع قرص دزولست تا به امروز خونریزی دارم

مفنامیک اسید_دوفاستون_نشاسته خوردم 

خونریزی قطع میشه اما دوباره از فرداخون میادهمراه با بافت

چیکار کنم😔😔😔؟دکترم گفته دزولست بخورم خوردم فایده نداشت

2738
چه خبر خوبی بهم دادی😍🤍 نگران اون موضوع هم نباش تو اکثر سونو ها همینو میگن ولی اوکیه و بارداری سال ...

سلام فاطمه خوبی عزیزم؟سلامتی

وای چقدر دلم برای اینجا تنگ شده بود

عزبزم چیکار کردی از مشهد خبر رسید بهت؟

نرسیدم پیامای قبل رو بخونم

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»