2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802080 بازدید | 668352 پست
تبریک می گم عزیزم بتای قابل قبولیه مهم رشد دوبرابریش هست. مواظب خودت باش استراحت کن تا خوب بالا بره. ...

قربونت عزیزم ممنونم امیدوارم به زودی برای شما

توکل به خدا دیگه ببینم چی میشه آزمایش بعدی

@ssseffat       @سپیدارجوجو       @نیاز6973  &nb ...

وای خاهر مارو کشتی که 😍😍😍😍خداروشکر ایول میدونستم مثبتی برا خاهره منم دعا کن انشالله امسال همه منتظرا مثبت بشن انشالله

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزدلم . فدابشم انشاءلله🌺🤲 از الان استرسم بیشتر که قرار چی بشه🥺

بسپرش به خدا مثل همه ما خدایی که داده مطمعن باش خودشم نگهدارشع انشالله سالم بغل میگیری عزیزم بتاتم عالیه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
نه اون نکته انحرافی بود عزیزم😍😍😍🥺🥺🥺

شیــــــــــــــوا

😍😍😍😍😍😍

مبارکت باشه گوارای وجودت عزییییییزم 🫀😘

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره با کوچولو ها🥹🌱

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2720

@_narsis    

🫀🌱

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

خدایا شکرت شکرت 😍😍😍😭😭😭

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

بچه‌ها باردارم پام همون قسمت که بچه هست  محکم خورد به یه چیز آهنی مشکلی پیش اومده؟ 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2714
ن عزیزم پات ب آهن خورده بچه تورحمه جاش محکمه نگران نباش

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

بچه‌هایی که مثبت شدین بهتون تبریک میگم، عزیزم شما که بتا اولتون صد و خورده ای بود نگران نباش دوستم خیلی پایینتر بود فکنم پنجاه بچشم دنیا اومده الان 

مبارکه ایشالا حاملگی بی خطر و بدون استرس اهشته باشی و تا ابدبمونه برات😍😍😍😍😍😍

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍