2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812700 بازدید | 668757 پست
مرسی به یادم بودی عزیزم. امضای خدا پای آرزوهای قشنگ شما و مهتاب جون. 🙏❣

فدات قشنگم انشالله حاجت روا بشی ❤️ 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ #چله_زیارت_عاشورا برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید : &n ...

متشکرم خانمی 

انشالله حاجت روا بشی

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

مممنونم عزیز دلم که منم لایق دونسی الهی به حرمت لب تشنگان کربلا خدا حاجت دل همتونو  بده ❤

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام اینجا کسی بیمار دکتر اسرافیلی هست؟

برای سیکل تخمک کشی بهم ال دی داده ولی نگفت از چند پریود باید بخورم راهنماییم میکنید؟

فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد 💚                   برای مادر شدنم ی صلوات میفرستی 😔
سلام اینجا کسی بیمار دکتر اسرافیلی هست؟ برای سیکل تخمک کشی بهم ال دی داده ولی نگفت از چند پریود بای ...

سلام عزیزم 

زن عموی من زیر نظر دکتر اسرافیلی بودن

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
متشکرم خانمی  انشالله حاجت روا بشی

🦄🍓🐼

همچنین قشنگم 

مممنونم عزیز دلم که منم لایق دونسی الهی به حرمت لب تشنگان کربلا خدا حاجت دل همتونو  بده ❤

قربونت برم عزیزکم 🤍 

انشالله حاجتروایی همگی 😍 

خودت خوبی ، نینی قشنگت چطوره ؟ 

بسلامتی اخرای راهی ، انشالله بارداری سالم و زایمان راحتی داشته باشی قشنگم ♥️ 😘 

سلام عزیزم  زن عموی من زیر نظر دکتر اسرافیلی بودن

عزیزم میدونی برای سیکل تخمک کشی از چند پریودباید ال دی بخورم؟

فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد 💚                   برای مادر شدنم ی صلوات میفرستی 😔
@atitalebi      چطوری عزیزم پروسه انتقالتو شروع کردی؟

سلام عزیزم، راستش من جاتون خالی تازه از کربلا اومدم،واسه همینم قرص میخوردم،الان دو روزی میشه قطع کردم، دیگه این هفته که پریود بشم میرم مطب ان شاالله، شما چی شد عزیزم،تصمیمتو گرفتی؟ من تازه فهمیدم که شوهرت قبلا نمونه نمیداده  این سری ان شاالله مثبتهههه