2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815375 بازدید | 668880 پست
سلام عزیزم،  من خیلی وقت بود نیومده بودم خوبی؟  چه خبر؟  مامان شدی؟

🥹🫂

سلام قشنگم 

قربونت برم شما چطوری ، انشالله زندگی بر وفق مراد باشه😍

ن دورت بگردم ، مادر نشدم هنوز

گاهی بی تاب میشم ☹️ ، گاهی میگم یه مصلحتی داره😌

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

@پروانه۲۱    

گمونم اشتباه تک کردم🤦🏻‍♀️

انشالله حاجت روا بشی قشنگم 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
دورت بگردم انشاءالله هممون مادربشیم به زودی. واقعا بایدخدابخواد ان‌شاءالله نوبت هممون رسیده

ان شااالله ان شااالله ❤️ 😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام چیکا جون هستی؟؟؟

وااای خدا ندا، چیکا، پشمالو ، نیلو، هانیل آریل،.... چقد از بچه ها بودن و دیگه نمیان. خوبین؟ بربچ خوبن؟😍😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
وااای خدا ندا، چیکا، پشمالو ، نیلو، هانیل آریل،.... چقد از بچه ها بودن و دیگه نمیان. خوبین؟ بربچ خوب ...

سلام عزیزم خوبی؟اره واقعا دلم برای همه تنگ شده بود انشالله که دفعه ی بعدی که میام شمام اینقدر سرتون با بچه مشغول باشه که وقت نکنین بیاین

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2738
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنون فاطمه جان ومهتاب جان

مرسی بااینکه من نبودم واسه م دعا کردید خیلی حس خوبی بهم داد 

انشالله به زودی مثله من که سوپرایز شدم واصلا فکرش رو نمیکردم مثبت بشم  سوپرایز بشید و حاجت رواشید 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم. بله یادمه به سلامتی انشالله. ممنونم عزیزم نه دیگه نرفتم 

انشالله خیلی زود طبیعی مادر میشی. ببخشید ی سوال بیمارای دکتر اسرافیلی گروهی چیزی ندارن؟

فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد 💚                   برای مادر شدنم ی صلوات میفرستی 😔
ماهورجان#   خوبی عزیزم؟ رفتی دکتر ؟

سلام گلم..

اره رفتم ب دکتر گفتم سونو واژینال برام انجام بده ببینم طول سرویکسم چنده..گفت خانم ممکنه کیسه ابت پاره بشه.

اگه پایین باشه ما دیگه کاری نمیتونیم انجام بدیم.

گفت اگه میترسی و استرس داری روزی ی شیاف استفاده کن..

گفت تو ک طول سرویکست خوب بود شاید سونو اشتباه کرد..

گفت اصلا کار نداشته باش ریلکس باش..

هنوز شیاف استفاده نکردم..گفت یروز برم سونو شکمی دوباره انجام بدم اگه ولقعا کوتاه بود و عددشو گفتن بعد شیاف استفاده میکنم..

ب دکتر گفتم ک دردی چیزی ندارم گفت خیلی خوبه ک هیچ دردی چیزی نداری.گفت مشکلی نیست.

سلام گلم.. اره رفتم ب دکتر گفتم سونو واژینال برام انجام بده ببینم طول سرویکسم چنده..گفت خانم ممکنه ...

خداروشکر 😍😍 انقد نگرانت بودم همش می اومد گروه چک میکردم ببینم پیام گذاشتی یانه 

سر نماز همش دعات میکردم من خودم خیلی بارداری سختی داشتم هرکس میگه طول سرویکس کوتاه من استرس میگیرم 

سلام گلم.. اره رفتم ب دکتر گفتم سونو واژینال برام انجام بده ببینم طول سرویکسم چنده..گفت خانم ممکنه ...

خداروشکر ماهور جان سونو شکمی گاهی پایین میزنه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
خداروشکر 😍😍 انقد نگرانت بودم همش می اومد گروه چک میکردم ببینم پیام گذاشتی یانه  سر نماز همش ...

سحر جان من سونو شکمی شدم طول سرویکسم کم شده بود همون موقع گفتم واژینال کنن ،که مثل قبل بود با واژینال ،التن این کیسه آب که ماهور گفت چجوریع من به دکتر سونو گفتم اگه خطر داره نکن چون ده روز پیشم شده بودم ،  دوروز گذشته از سونو  ممکنه الان پارهبشه ؟ یا همون موقع سونو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میخاست بشه میشد ؟  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2706