2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817430 بازدید | 669004 پست
ای جااان. شکر خدا ان شااالله خیلی زود روزی خودت و خودمون❤️🥰

الهی امین😍🫂🧿

خاله جون خودت خوبی چخبرا نفسم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
مرسی عزیزدلم انشاالله برسه روزی که برا سلامتی تو دلیت بخونم

🥹🫂😍

حس میکنم اون روز نزدیکه...

امروز که داشتم با سعید تلفنی صحبت میکردم .. گفت یهو دلم شکست زدم زیر گریه با خدا درد دل کردم دلم روشنه به زودی مادر میشی

بنظر خودمم امسال دیگه نوبت منه😍

فعلا حس خوبی دارم تا وقتی پریود بشم🤣🤦🏻‍♀️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ایشالا بزودی زود نتیجه بگیری

قربونت برم عزیزکم 🩵 

خدا پسری رو برات حفظ کنه انشالله موفقیت هاشو جشن بگیری براش😍

جودی جونم بچه داری چطوره؟! 

من همش احساس میکنم برای این مسئولیت سنگین زیادی بچم احساس میکنم نتونم از عهدش بر بیام وقتی به عمق ماجرا فکر میکنم ترس برم میداره

ولی عشق مادر شدن جلوشو میگیره ..

اما از طرفی ۳.۴ روزه پسر داییم خونمونه ۳ سالشه درسته سختی های نوزاد رو نداره ولی به خوبی دارم از عهده ی این کار بر میام😍 راضی ام از خودم☺️😂 فقط بعضی وقتا عصبی میشم هی نفس عمیق میکشم😁🤦🏻‍♀️

2731