2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817654 بازدید | 669020 پست
قربونت برم عزیز دلم مرسی از دعای قشنگت خاله فاطمه روزای اول که واقعا سخته،منم احساس تو رو داشتم،همش ...

🥹🥹🥹

تصورش کردم

خدا حافظ پسر قشنگت باشه

ممنون که انقد مهربونی

انشالله قسمت و روزی هرکی ک میخواد مادر بشه😍🌱

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
مهتاب جون بااینکه دوباره امروز بیبی چک زده دو خط پر رنگ پر رنگ افتاده ولی همش استرس دارم جواب ازمایش ...

فاطمه چقدر دلم میگیره وقتی میگی توهم بارداری

خب اگه یادت باشه من دوتا لوله هامو از دست دادم یعنی به هیچ وجه امکان بارداری نیست

اما هر بار که پریودم عقب می افتاد با بغض به اسمون نگاه میکردم میگفتم خدایا یعنی میشه

من هنوز دلم برای اون موقع های خودم آتیش میگیره،هنوز داغی اشکام رو صورتمو احساس میکنم،وقتایی که واسه همسایه ها نشنون بالشت فشار میداد تو دهنم جیغ میزدم

اما شد

خدا خواست تا بشه

مطمئنم واسه تو هم میشه

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥹🥹🥹 تصورش کردم خدا حافظ پسر قشنگت باشه ممنون که انقد مهربونی انشالله قسمت و روزی هرکی ک میخوا ...

الهی آمین

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»
2728
مهتاب جون بااینکه دوباره امروز بیبی چک زده دو خط پر رنگ پر رنگ افتاده ولی همش استرس دارم جواب ازمایش ...

ان شا الله خیره عزیزم

افرین برای خودت انرژی مثبت بفرست

حتما میشه🤩

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست