2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816029 بازدید | 668912 پست
عزیزم من اصلا بالانمیره عفونت وزخم حرف اول رومیزنه توبالانرفتن من شایذقبل ازانتقال کارگاه پیج فلورا ...

عفونت و زخم رحم؟ نمی‌دونم والا تا حالا چیزی نگفته دکتر. با چی مشخص میشه؟ من تست پاپ اسمیرم هم مشکل نداشت. نمی‌دونم ربطی داره یا نه.

ان شااالله این سری حل بشه مشکل تون

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
آلا منم میخواستم پچ رو بخرم قیمت گرفتم پنج میلیون بود نتونستم 😢😢😢😢

واقعا؟؟؟؟؟؟اووووه چ گرووووون شده🥺🥺 پارسال ک من گرفتم  دونه ای ۱۵۰ هزار بود😫😭

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجن ...

چه خبر خوبی بهم دادی😍🤍

نگران اون موضوع هم نباش تو اکثر سونو ها همینو میگن ولی اوکیه و بارداری سالمی هست شکر خدا

قربونت برم این نهایت محبتت رو میرسونه عزیزدلم 😍🫀

شما چندمین نفری هستی که خبر بارداری رو بهم میگی 🧿🤍 اکثریت هم یهویی بطور معجزه آسا باردار شدن 🥹

خیلی امیدوار میشم و خوشحال ، انشالله هرکسی ک در ارزو ی مادر شدنه همینطوری با معجزه مادر بشه🥹❤️‍🩹

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨