2726
عنوان

آدرس نمایندگی های برند و مارک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 273246 بازدید | 95 پست
سلام دوستان آیا تو تبریز کسی نمایندگی مادر کر رو میشناسید؟
دوستای خوبم من مامان شدم و برا همتون دعا میکنم آخه دوتا فرشنه خدا جون بهم داده برای سلامت به دنیا اومدنشون دعا کنید. بار نهم میکرو باردار شدم
خانوما از اونجایی که دکتر بهم استراحت داده میخوام سیسمونی رو از همین محدوده نزدیک خونمون بخرم. لطفا در محدوده نارمک و هفت حوض اگه فروشگاه های سیسمونی میشناسید بهم معرفی کنید.ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی چه این سایت خوبه؟ ضحی جان من دنبال برندی برای لباس کودکان از یک سال تا 12 ساله هستم که قیمت مناسب، با کیفیت، شیک و متنوع(ترجیحا الیاف طبیعی باشه)، میشه منو راهنمایی کنید که کدوم برند ایرانی خوبه؟
سلام زیروتن تخفیف داره شریعتی جنساش خوب بود می دونین که هم بچه گانه داره هم زنانه منم رفتم دیدم خرید کردم خوب بود .. ی سر برین ضرر نداره ..
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
2728
سلام خدمت خانم های تبریزی عزیز من پسرم تیرماه 94 بدنیا اومد و تمام سیسمونی بچه رو اعم از پوشاک و ... از سیسمونی نی نی ناز که در ایل گلی کوی دادگستری مرکز خرید زیتون هست خرید کردم کیفیت جنساشون واقعا حرف نداره و قیمت هاشونو با شهناز و ولیعصر وجاهای دیگه مقایسه کردم خیلی پایین هست و چند ماهی میشه که ازشون استفاده می کتم عالیه حتما امتحان کنید .