2737
2734
عنوان

راهنمای مسافرت به یزد

| مشاهده متن کامل بحث + 106290 بازدید | 193 پست

رستوران زیتون رو که دوستان و خود اهالی یزد معرفی کرده بودند به نظر من زیاد جالب نبود

نه خود رستورانش و نه غذاهاش کوبیده هاش جالب نبود خورشت بادمجونش تلخ بود 

سالهاست جستجوگر آدم هستم تا لذت خوردن یک سیب سرخ را با او تجربه کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پیشنهاد خوب   

ما با خانواده و دوستان یک اقامت فوق العاده و متفاوت را با هزینه ی مناسب تجربه کردیم.
تفت ؛ شهری زیبا و خوش آب و هوا و با مردمانی مودب و مهربان است. طبیعت زیبای شیرکوه از یک طرف ، وجود باغ های انار از سوی دیگر ؛ نزدیکی به شهر تاریخی یزد و بسیاری محاسن دیگر ما را بر آن داشت تا اقامتی پاییزی را در این منطقه ی فوق العاده تجربه کنیم . اما هرگز فکر نمیکردیم که حضور در یک اقامتگاه را به گشت و گذار در شهر یزد و اطراف ترجیح بدهیم.
باغ دوسرو و بنای 100 ساله ای که با دقت ، مهارت و سلیقه و بسیار تخصصی مرمت شده حس گذر از دروازه زمان و زندگی در سالهای ساخت این عمارت مجلل را به ما داد.
هیچکدام از ما دلمان نمیخواست آنجا را ترک کنیم.
غذاهای خوشمزه هندی ، ایرانی ، سنتی یزد و حتی پیتزا ...
تجربه ی هیجان انگیز نوشیدن چای تهیه شده با سماور زغالی در حیاط زیبای باغ...
چیدن ستاره از آسمان کویر در لمکده ی پشت بام ...
استراحت در اتاق های پر از ترمه ...
عبور از قنات ساخته شده در زیر اقامتگاه ...
قدم زدن اطراف اقامتگاه ...
و بسیاری تجارب دیگر باعث شد تصمیم بگیریم هم مجددا این اقامتگاه را امتحان کنیم و هم به دیگران توصیه.
از مدیر و کارکنان مهربان و مودب اقامتگاه بسیار سپاسگزاریم و تمام زیبایی های ممکن را کنار هم جمع کرده و به مهمانان خود هدیه می دهند ...

من اینجا با این بهشت کوچک آشنا شدم. خودش از عکس هاش زیباتره . قیمت ها خوب هستند و قابل مذاکره.

شماره موبایل مدیر مهمان نواز و مهربان اقامتگاه 

آقای مهندس دهقان09133529505

http://baghe2sarv.com/gallery/

سلام باران عزیز بلاخره توشه سفر اماده شد و داری میری به شهر من گلم شما 2.5 روز وقت داری خوب اگر ...

سلام عزیز جانم ما برا دوشنبه داریم میریم یزد مرسی از اینهمه توضیحات مفیدت فقط هواش تو خرداد چطوره 

کسی پشت سرم آب نریخت
2731
سلام باران عزیز بلاخره توشه سفر اماده شد و داری میری به شهر من گلم شما 2.5 روز وقت داری خوب اگر ...

سلام عزیز جانم ما برا دوشنبه داریم میریم یزد مرسی از اینهمه توضیحات مفیدت فقط هواش تو خرداد چطوره 

کسی پشت سرم آب نریخت

سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو به شما هم درمیان بگذارم 

من خرداد ۹۷ ویلا خیلی شیک در شمال از طریق سایت  ویلاجار به این ادرسhttps://www.vilajar.com انتخاب کردم ولی متاسفانه تجربه تخلی بود با اینکه  نماد الکترونیکی داشت من فک کردم سایت معتبری هست ولی  مدیر این سایت یه شخص کلاهبرداره که بیشتر با دلال های کلاهبردار کار میکنن و معمولا هم دلالها چند ین ملک به اسمشون ثبت شده ولی مالکها باز مورد اعتماد بیشتری هستند چون فقط قصد دارند مشتری رو راضی نگه دارند و با کیفیت و صداقت و امنیت هستش ولی شانس بد من این ملک که مد نظرم بود دست دلال بود و من شبی ۵۰۰ بیعانه ریختم وقتی رفتم اونجا دیگه جواب زنگ رو ندادن و اون ملکی که انتخاب کردم فقط یه عکس تو سایت بود در واقعیت یه خونه افتضاح داخل شهر چندین سال ساخت تحویلمون دادن و ما نتونستیم اونجارو تحمل کنین و ترک کردیم و یه خونه دیگه خودمون اجاره کردیم و من با مدیر سایت تماس گرفتم و حتی نظرمو توسایت نوشتم اما چون با دلالها دستش تو یه کاسه بود نظرمو پاک کرد و حتی پولمو بهم برنگردوندن .چندین ملک که دست دلال هست زیرش یا اصلا نظری نیست چون نمیذارن که نظراتشون رو ثبت کنن و خودشون بدون شماره زیر ملکی که دست دلال هست به صورت ناشناس به جهت   تبلیغات دروغینن و کلاهبرداری  نظر ثبت میکنن در صورتیکه من چندین سایت  رو دیدم که با اسم وفامیلی و شماره باید نظر ثبت بشه واگرنه همه این نظرات این چنینی فقط جنبه کلاهبرداری داره . خواستم شما هم به این مشکل من برخورد نکنید و سفرتون تلخ نشه و اگاه باشید از هم چنین سایت کلاهبردار  

2738
سلام ما قصد سفر به شیراز رو داشتیم که اگه بگم فقط به خاطر این تاپیک همه رو مجبودر کردم بریم یزد دروغ ...

کاملا درست نوشتید من ۵ ساله ساکن یزدم یزدیها خیلی گران فروشند اصلا تخفیف نمیدن وبرای غیر یزدی کلاه گشاد هم دارن که سرش بذارن به نظر من جز شیرینی یزد دوستان هیچ خریدی نکنید واقعا گرونه اولین سالی که اومدم یزد ترمه ۲۰ هزار تومنی رو بهم داد ۱۰۰ تومن الان بعداز گذشت ۵سال همون ترمه رو با دوست یزدیم خریدیم ۹۰ تومن 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
سلام ما قصد سفر به شیراز رو داشتیم که اگه بگم فقط به خاطر این تاپیک همه رو مجبودر کردم بریم یزد درو ...

😂😂😂😂اینجوری ک شما نوشتی فک کنم یه خصومت شخصی با یزدیا داری خیلی ریز گند زدی ب یزد😂😂😂

باران جان ببخشید الان که مطالبمو خوندم یک اشتباه گنده دیدم پله های چک چک حدود 100 تاست من نوشتم 1000 ...

و‌چقدر عالی و با حوصله 

همه استفاده میکنن از مطالبت،بعد ۱۱سال هنوز کارگشاست.در پناه خدا

سلااااااااااااااام باران جون هستی؟

سلام آیلین جون خوبی عزیزم یه سوال فنی داشتم من الان اومدم یزد میخوام حوله یزدی بخرم ولی اززجایی که قیمت مناسب داشته باشه شما یزدی ها خودتون از کدوم بازرها خرید انجام میدید ؟

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت