2726

خانما. قضیه ماه گرفتگی چیه؟اینکه میگن موقع ماه گرفتگی دست رو شکم نزارید چون باعث میشه روی بدم بچه لک بیفته.راسته؟اخه من یجا خوندم وقتی مادر از چیزی بترسه و دست بزاره رو شکمش اینطور میشه.چیکار کنیم رو بدن بچه لک نیفته؟

سلام من تو بارداری اولم خیلی سوره ی  والعصر میخوندم روزی چندین بار میخوندم واقعا تاثیر داشت و دختر واقعا آروم بود و همش میخوابید الانم که ۳ونیم سالشه دختر آروم و خانومیه واقعا فهمیده ست و هرروز سوره ی انبیا و گمونم آل عمران رو میخوندم یعنی یه روز انبیا یه روز آل عمران 

برعکس که بچه ها نوشتن سوره ی یوسف بچه رو زیبا میکنه به اطلاعتون برسونم که این حرف هیچ ریشه ی منقولی نداره و اصلا سفارش نشده و فقط بین  مردم معروف شده از قدیم.من از یه استاد احکام و دکترای حوزه پرسیدم.

الان باز هم بارداریم و ختم قرآن دارم و سوره ی انبیا انشقاق سوره ی ق و احقاف و ناس و قدر ومریم هم به ترتیب هر روز بعد از قرآنم میخونم والعصر هم که همیشه تو برنامم هست و حتی یه بار در روز و از دخترم میخوام دستشو رو شکمم بزاره و باهم والعصر بخونیم بلد نیست و من کلمه کلمه میخونم و اون تکرار میکنه و الان کم کم داره حفظش میکنه با یه تیر دوتا نشون زدم😅 بچه ها پاکن و خدا قطعا به حرفشون زودتر از ما کوش میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728