2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ابن سینا نرگس افضلی شما چی

چرا نمیری دکتر محمد جواد کوثر کارش از معرکه ام معرکه تره .بسیییییار هم خوش اخلاقه.به زور همراهیتو میکشونه جلوی مانیتور تا اونم لذت ببره از دیدن بچه.من که همیشه به جونش دعا میکنن.ما تمام فک و فامیل میریم پیش اون.😍😍😍😍

خدایا میشه آرزوشو به دلم نزاری لطفا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2720
چرا نمیری دکتر محمد جواد کوثر کارش از معرکه ام معرکه تره .بسیییییار هم خوش اخلاقه.به زور همراهیتو می ...

مگه تی وی تو اتاق نداره؟

این دستگاهش خیلی دقیقه

پیش مرد شوهرم و خودم معذبیم واسه تشکیل قلب رفتم پیش مرد دیگه گفتم من پیش مرد نمیام شوهرم گف افرین با خانوم راحتترم استرسمم کمتره

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
مگه تی وی تو اتاق نداره؟ این دستگاهش خیلی دقیقه پیش مرد شوهرم و خودم معذبیم واسه تشکیل قلب رفتم پی ...

چرا داره.

دکتر که اصلا وقت نداره به ما نگاه کنه بنده خداباید چشاش همش تو مانیتور باشه😁

چرا داره. دکتر که اصلا وقت نداره به ما نگاه کنه بنده خداباید چشاش همش تو مانیتور باشه😁

اره ولی اون دکتر نرده ک رفتم واسه قلب نگا میکرد بیشور دستشو ی جایی گذاشته بود😡

2714
یکیش دختریکیش پسر.این فعلا نرفتم سونو.برایه سونو بایدبرم شهردیگ😕

خدا نگهدارشون باشه الاهی.

همیشه وقتی کسایی مثل شمارو میبینم که دوقولو از هردو جنس دارن پیش خدا میگم مگه خوشبخت تر از اینام داریم😢😢😢

کلا حسودم😩

خدا واست نگهشون داره ان شاالله گلم

خدا نگهدارشون باشه الاهی. همیشه وقتی کسایی مثل شمارو میبینم که دوقولو از هردو جنس دارن پیش خدا میگم ...

به امیدخدا ک خدا صدای دل همه بنده هاش بشنوه.خدای ماخدای دهنده بخشنده مهربان خدا ی زندست .آمین.

ازش بخواین فقط ازخودش بدون هیچ واسطه ای

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
اره ولی اون دکتر نرده ک رفتم واسه قلب نگا میکرد بیشور دستشو ی جایی گذاشته بود😡

وای خاک بر سر آشغالش حق داری خواهر.این بنده خدا روشو اونور میکنه میگه دخترم ملافرو بکش رو پات آماده شدی بگو.

خدا خیرش بده😊

کی بود دکتره?

به امیدخدا ک خدا صدای دل همه بنده هاش بشنوه.خدای ماخدای دهنده بخشنده مهربان خدا ی زندست .آمین. ازش ...

من دوتا دختر ماه دارم الاهی خدا بهم یه دوقولو پسرم بده سالم و صالح دیگه خوشبخترینم.😍😍😍😍😍

وای خاک بر سر آشغالش حق داری خواهر.این بنده خدا روشو اونور میکنه میگه دخترم ملافرو بکش رو پات آماده ...

خدا خیرش بده

این جوون  هم بود رفتم درمانگاه نزدیک خونمون اخه هفته ۱۰ بود گفتم هرجا برم هر دستگاهیی باشه نشون میده نزدیک خونه رفتم ک عاقبتش این شد دیگه گفتم من باشم برم بیمارستان و درمانگاه