2726

شوهر من همیشه طرفه دخترمه در هر شرایطی .خیلی بیشتر از من دوسش داره .همیشه بین ما دو تا اونو انتخاب میکنه و به من میگه بخاطر اینکه بچس .دخترم 11 سالشه .حسودی نمیکنم ولی هیچ وقت شوهرمو بخاطر این کارش نمیبخشم .به دخترم کا. ندارم  با اون باید خوب باشه ولی نه اینکه همیسه منو جلوش ضایه کنه .به من اصلن محبت نمیکنه ولی برا دخترم میمیره .هر چی بگه گوش میکنه.حالا نمیدونم این حسودیه عایا ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا کنه همسر من اصلا حسود نیست منم تا حالا نشده به کسی حسودی کنم ولی دربلره همسرم زیاد شده متاسفانه ...

ماهم قبل بچه ددرشدن همش ترس اینو داشتیم ک اون یکی بچه رو بیشتر دوست داشته باشه.وفتی بچه دنیامیاد اولاش یخورده سختی واره ک اصلا اینچیزا یادت میره.متاسفانه من ازون مادرای حساس و وابسته هستم.الان ک دخترم ۳سالشه ولی تاپنج ماهگی دخترم همسرم دپرس بود و فک میکرد من دخترمونو بیشتردوستدارم اما وقتی کولیک وخوابش مرتب شد اوصاع شد مثل سابق.نگران نباش.این خودتون هستید ک تعیین میکنید زندگی واحساسات چطور پیش بره😊

2728
شوهر من همیشه طرفه دخترمه در هر شرایطی .خیلی بیشتر از من دوسش داره .همیشه بین ما دو تا اونو انتخاب م ...

نه ایشون روششون اشتباهه.دخترتون ۵۰سالشم بشه باز براتون بچه س.این رفتارتااونموقع بایدادامه دلشته باشه عایا🤔