2703
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348698 بازدید | 40783 پست
سلام بچه ها ببخشید نگران شدید خیلی وقته نتونستم بیام ملکا بستری هاش ک تموم شد هرهفته پشت سر هم شیمی ...

سلام آیلین جان مرسی کع پیام گذاشتی 

امیدوارم حال ملکا جون روز بروز بهتر شه. و روند درمانش به بهترین شکل سپری شه و کمی آسوده شین 

خودت هم سلامت باشی و دلت آرامش داشته باشه ایشالا 

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها ببخشید نگران شدید خیلی وقته نتونستم بیام ملکا بستری هاش ک تموم شد هرهفته پشت سر هم شیمی ...

سلام عزیزم ممنون خبر دادی آن شالله که بخوبی سلامتی این دوران بگذره و همیشه خبرای خوش بهمون بدی مواظب ملکا و خودت باش 

.......خدایا شکرت ....

سلام عزیزم ممنون که از حالتون مارو با خبر کردی خداروشکر انشالله زودتر این روزا تموم میشن عزیزم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2720

سلام ب همگی از لطف و دعای همتون خیلی ممنونم و قدردانتون هستم عزیزانم

نمیدونم گفتم یا نه ملکا فقط ماه اول ریزش مو داشت و اونم نه در حدی ک کلا بی مو بشه یک سوم موهاش حدودا موند و تا همین یک ماه پیش پرتر شده بود دوباره، و همه تعجب میکردن ازینکه چرا موهاش نریخته و برای خودمون ی روزنه امید بود ک حداقل ظاهر بچمون مثل بچه های سرطانی نیست

ولی بعد از سه هفته داروی آدریامایسین از دوروز پیش ریزش شدید حتی از ماه اول شدیدتر داره و سرش داره بی مو میشه و نمیدونید ک غم من و شوهرم این روزا چقد زیاده هیشکی نمیدونه تو خونه ما سه تا آدم هستن ک نهایت تلاششونو دارن میکنن برای لبخند زدن دنبال بهونه ای برای خوب بودن خوشحال بودن

بچم یک هفته هست بازی نکرده برامون بلبل زبونی نکرده شعر نخونده با دورچشم کبود رنگ پریده لبای سفید و موهایی ک دیگه جون آخرشونه جلومون دراز کشیده و بی حال افتاده

منتظریم بلکه امشب قرص دگزای لعنتیش تموم بشه و شاید ازین حال دربیاد و دوباره بشه ملکای خوش سروزبون و شادابمون😔

برامون دعاکنید ک این روزا بگذرن بچم خوب بشه دنیا برای ما هیچ رنگی نداره ن تعطیلات ن عیدها ن هیچ مناسبت دیگه ای نمیتونه شادی رو ب خونه ای بیاره ک بچه مریض داخلش هست رنگ زندگیمون ب رنگ لباش رنگ چهره ش حال خوبش صدای شعرهای دست و پاشکسته ش بسته س😭😭😭

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

میدونید ملکا از بعد بیماریش شاید ب اندازه دوسال بزرگتر شد ازنظر اخلاق و رفتاری

اکو رو شناخت سونو رو شناخت آیتی ک بزرگترین ترس و دلیل استرسهاشه رو شناخت فهمید قلبش کجاشه وقتی ضربان قلبش میرفت بالا فهمید معده ش کجاشه از روی دردش فهمید کدوم قسمتای دستش برای رگ گیری بیشتر درد داره و کدوم قسمتا کمتر

اینقد درد کشیده ک خونگیری براش راحتترین کار شده و اصلا بخاطرش گریه نمیکنه حتی گاهی خوشحالم میشه وقتی میفهمه فقط ی خونگیری هست و بعدش تموم حتی حالا ک فقط رگای پشت دستش خون میده

چرا دخترک من تو این سن باید قرص پروپرانولول بخوره قرص معده بخوره قرص دگزامتازون بخوره اونم فقط برای اینکه بدنش آماده بشه برای پذیرش داروهایی ک سم هستن و هزاران عوارض دارن

دکترش میدونین چی میگفت؟!میگفت هر دوز از داروی این بچه ها ممکنه ی آدم بزرگسال رو از پا دربیاره ولی اینا با این قدوقواره کوچولوشون دارن تحملش میکنن بچه هستن ولی قوی تر از آدم بزرگا

هر کدومشونو ک میبینم بچه خودم یا بقیشون،تو چشماشون هزااااارتا حسرته هزارتا ترسه

این بچه ها خیلی بزرگن خیلی خانومن خیلی آقان دنیا بهشون خیلی بدهکاره یعنی خدا براشون جبران میکنه اینهمه زجری ک میکشن رو؟!حسرتی ک با دیدن قلعه بادیها شهربازیها پارکها میخورن رو؟!

حالم خیلی بده😭😔💔

میدونید ملکا از بعد بیماریش شاید ب اندازه دوسال بزرگتر شد ازنظر اخلاق و رفتاری اکو رو شناخت سونو رو ...

ای جااانم آیلین جان 

قوربون این دختر ناز و صبور بشم 

خدا خودش کمکت کنه و کمکش کنه تموم شه این روزها 

قطعا هیج کدوم از ما حالت رو نمیتونیم کامل درک کنیم ‌فقط میدونیم که خیلی سخته خیلی وقتی تصورش می‌کنیم 

واقعا بزات از صمیم قلب آرزو میکنم آرامش بیاد توو زندگیت دختر خوب ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خودتم خیلی قوی بودی و هستی 

خودت هم لایق بهترینا هستی عزیزدل 

میدونید ملکا از بعد بیماریش شاید ب اندازه دوسال بزرگتر شد ازنظر اخلاق و رفتاری اکو رو شناخت سونو رو ...

آیلین جانم من همیشه به یادتون هستم و همیشه تو ذهنم هستید. پیام‌هاتو میخونم و ممنونم که ما رو بیخبر نمیذاری.

گاهی واقعا حرفی به ذهنم نمی‌رسه که در جواب بگم، برای همین ساکتم 😔

امیدوارم این داروها بیشترین تاثیر مثبت و کمترین عوارض رو روی ملکای عزیزمون بذاره ❤️

2714

بچه ها جون سلام خوبین؟خسته ی خونه تکونی نباشین 

چیکارا میکنین ؟دلم یه ذره شده برای حال و هوای عید ایران 

😭😭😭

خیلی دلم میخواست ایران بودم سختیای مهاجرت کی تموم میشه نمیدونم خیلی خسته م 

ستاره جان‌خوبین؟‌ایلین جان‌ خوبی ؟ملکا جان چطوره؟

بچه ها جون سلام خوبین؟خسته ی خونه تکونی نباشین  چیکارا میکنین ؟دلم یه ذره شده برای حال و هوای ...

سلام عزیزم

من که در دقیقه نود سخت مشغول هستم 🤦 طبق معمول.

اونجا دوست و آشنای ایرانی ندارید؟ راستش یادم رفت کدوم کشور بودید 

سلام عزیزم من که در دقیقه نود سخت مشغول هستم 🤦 طبق معمول. اونجا دوست و آشنای ایرانی ندارید؟ راستش ...

خسته نباشی حسابی عزیزم ‌امیدوارم سال خیلی خوبی باشع براتون 

ما کانادا هستیم 

چرا ایرانی ها هستن ولی حس و حال عید نیست اصلا 

دلم خیلی گرفته 

سلام ب همگیتون عزیزای دلم 

مامی آناهیتا جان ممنون از احوال پرسی تو این مدت روزای سخت زیاد داشتیم ولی ب امید خدا اگه افت خون و پلاکت و ایمنی نداشته باشه تا ۱۸ فروردین خونه ایم و دیگه دارو نداره البته آخرین داروش زیادی سنگین بود و الان ی هفته هست هیچی غذا نخورده با آبمیوه و روزی چندتا بادوم و فندق سر میکنه بچم

من ک امسال خونه تکونی نکردم درکمال تعجب خواهرامم امسال نیومدن کمکم فقط مامانم بود ک باوجود کمردرد و پادرد خودش ی کم‌ کابینتا و کمدامو ریخت بیرون و دوباره چید🥲

من ظاهرا دکتر تشخیص متاستاز داده بود ک البته ب خودم نگفته بود و تو برگه ای ک برای بیمه پر کرده بود واسمون نوشته بود متاستاتیک سارکوما و تا ی سال باید قرص پازوپانیب بخورم و از عوارض خیلی بدش ک بگذریم رنگدانه های موهامو ازبین برده و رنگ موهام ی خاکستری قشنگ شده و مژه هام همه بور شده چهره م رو خاص کرده و کمی روحیه بخشه🤭

دخترم موهاش ریخته و چهره ش بی روحه ولی همچنان زیباترین دختر روی زمینه برام موهای جدید هم درآورده ک اینقد نازک و بور هستن ک اصلا مشخص نیستن

تو این یک ماه اخیر دو بار براش خون تزریق کردن و داروهای سنگین زیادی گرفت این سه هفته استراحت برامون غنیمته

از همتون میخوام تو این ماه عزیز دعا کنید ک تو این‌چندروز اتفاق بدی نیفته و اصلا گذرمون ب بیمارستان نیفته و بتونیم نفسی تازه کنیم

راستش نمازمو ترک کردم و هرکاری میکنم نمیتونم شروع کنم بخونم احساس میکنم خدا دیگه دوستم نداره و روم نمیشه دعا کنم💔

دلم‌ ب دعای بقیه خوشه

امیدوارم سال جدید براتون پر از سلامتی و هزاران بار پر از سلامتی باشه سلامتی دل خوش میاره لب خندون میاره آرامش و آسایش میاره خواب راحت میاره بخاطر همین فقط واستون سلامتی میخوام

شماهم لطفا برای دخترم و من و خونوادم دعا کنید خدا نعمت سلامتی رو بهمون برگردونه دخترم همیشه بخنده تا ماهم بخندیم بازی کنه تا آرامش بگیریم

عیدتون مبارک عزیزان دلم و بدونید ک خیلی دوستون دارم اینجا برای من ی جای امنه با غریبه هایی نزدیکتر از خواهر و از دور تک تکتون رو میبوسم و براتون حال خوب از خدا میخوام

خسته نباشی حسابی عزیزم ‌امیدوارم سال خیلی خوبی باشع براتون  ما کانادا هستیم  چرا ...

ممنون عزیزم.

انشاالله برای شما هم سال خیلی خوبی باشه.

آره دیگه یواش یواش کریسمس عیدتون میشه. من دوری رو تجربه نکردم، ولی حتما مثل خیلی های دیگه برات عادی میشه و تو زندگی جدید جا میفتی‌.

سلام ب همگیتون عزیزای دلم  مامی آناهیتا جان ممنون از احوال پرسی تو این مدت روزای سخت زیاد داشت ...

سلام آیلین جان

عیدتون مبارک.

ما هم براتون از ته دل آرزوی سلامتی و دل خوش داریم عزیزم ❤️