2733
2734
عنوان

خانمهای باتجربه کسی اطرافتون این بیماری راگرفته؟؟؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 34 پست
خدا رو شکر که خوب هستید.انشاءالله همیشه سلامت باشید. دوقلو های گلتونو ببوسید. خیلی وقت بود تایپیک نز ...

لطف داریدعزیزم❤

ان شاءالله خداعزیزان شماروهم حفظ کنه درپناه خودش

وامیدواارم ان شاءالله ازته دل امسال یه دخترنازوسالم بیادتوی دلتون🤗😍

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
لطف داریدعزیزم❤ ان شاءالله خداعزیزان شماروهم حفظ کنه درپناه خودش وامیدواارم ان شاءالله ازته دل امس ...

ممنون عزیز دلم هر چی خدا بخواد من سپردمش به خدا . برای شما و خانواده گلتون بهترینها رو آرزومندم  

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهشید خانم درخواست دوستی دادم اگر میشه قبول کنین 

عزیزم فک کنم خیلی وقته درخواست دادین من چن صفحه ازاعلانهارودیدم نبود

اگه ممکنه کنسل کنیدویکباردیگه درخواست بدین تابیادداخل اعلانهام

ممنون

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2731