2737
2734
سوگل موضوع تایپزکت چیه من نمیبینم جیزی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1595634/بیاید-اینبار-از-توووهماتون-بگید-بیاید-منم-میگم?postId=52648013

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی من بمیرم برات 💖💋

خدا نکنه دختر تو عشقی 😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731

دوستم میگفت یه عموی چاق داره،یه روز عروسی تو تالار دعوت بودند،مرغ تو بشقاب عموش کوچیک بوده،یه دفعه میبینه  یه جوون روبروشه بایه مرغ گنده ،همینطور که داشته حرص میخورد،برقای تالار میره عموش از رو میز هجوم میبره طرف بشقاب پسره،دستشودراز میکنه مرغهارو  سریع عوض کنه وسط راه برق میادومرغا هم  تو دو دستش رو هوا،همه متوجه نیت شومش میشن البته میگه اکثر اوقات عموش تو مهمونی ها در حال تعویض خوراکیها هستش  که کسی متوجه نمیشه ولی فقط اونبار لو رفته

منم میخام از جوگیریام بگم اما ماله من اصلا خنده دارنیس واقعا با این مساله مشکل دارم.من توی مشکلات د ...

عزیزم حالا که خودت راهنمایی خواستی..راستش یه نفرو می شناسم مثل شما بود بعد یه مطلبی دید تو اینترنت به عنوان: مهر طلبی، از وقتی اونو خوند و یه مقدار هم سعی کرد قبل از مواجه شدن با بعضی موقعیت ها یه مقدار تمرکز داشته باشه بهتر شده الحمدلله..

عزیزم حالا که خودت راهنمایی خواستی..راستش یه نفرو می شناسم مثل شما بود بعد یه مطلبی دید تو اینترنت ب ...

ممنونم عزیزم.من مهرطلب نیستم نمیدونم چه مرگمه بیشتر عصبی و عجول د پرخاشگرم باید درمان کنم

خدایاشکرت 
مامانم اون روز داشت‌نماز میخوند  (جومونگم داشت نشون میداد)  میخواست سجده شکر کنه یهو جو ...

واای مردم از خنده😂😂😂😂

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2738
جوگیر ک اصولا زیاد  میشم....ولی هنر اخیرمو براتون بگم‌‌....من تو بارداریم تنگی نفس گرفتم...گاهی ...

خدا خیرت بده چقدر خندیدم😂😂

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
یه سر پسر عمم رفته بوده بازار بعد برگشتنی زنش زنگ میزنه یه بسته مای بیبی بخر واسه بچه بعد اینم یه ب ...

وااااای خدا ترکیدم اولین خاطره ای بود که انقد خندوندم خدا خیرت بده😂😂😂😂

جز خدا💕 دل نمیبندم به کس...

همین امروز جوگیر شدم 

مثلا میخواستم از یه بچه دفاع کنم که کل اعتبار  کلاس پوکید🚶🏻‍♀️ تازه دبیرمون هم کاملا منو شست و پهن کرد!  

❤️"𝓗𝓸𝓹𝓮 𝓲𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝓼𝓽𝓻𝓸𝓷𝓰𝓮𝓼𝓽 𝓯𝓸𝓻𝓬𝓮"❤️