2737
2734
عنوان

از مهمونداری وزندگی زنداداشم لذت بردم

| مشاهده متن کامل بحث + 200178 بازدید | 1431 پست
دیشب خونه ی زن داداش بزرگم بودم اصلا این حسو نداشتم ولی امشب زنداداش ککچیکم کلی انرژی مثبت داشت وازش ...

رها جان 

من هنووووز از پارسال تاپیکتو میخونم و مرورش میکنم و لذت میبرم

البته قبلا با کاربریه قبلیم میخوندم

بهرحال مرسی بابت تاپیکت

اگه تونستی تاپیکتو به روزش کن

رها جان  من هنووووز از پارسال تاپیکتو میخونم و مرورش میکنم و لذت میبرم البته قبلا با کاربریه ...

سلام عزیزم.قربونت برم.ممنونم از لطفت

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اینطور نیست که همه خونه رو واسه مهمون تمیز میکنن خونه من همیشه تمیزو مرتبه  کلن عادتمه&nbs ...

عجب. تمیز باشی یه ایراده تمیزم نباشی یه ایرراد دیگه. مثلا من مادر شوهرم با وجود اینکه خیلی خوبه و دوسش دارم اما یچیزی رو همش میگه اونم اینه (ما اشپزخونمون کابینت نداره  حتی کمد بالا پایین سینکم نداره  فقط یه ابچکون فلزی کوچولو خودمون زدیم بالا سینک منم ظرفامو گذاشتم تو اتاق.... خب من هرکاریم کنم بازم چون کابینت نداریم اشبزخونه نامرتب ب نظر میرسه همین که سیفون سینک دیده شه خودش بیریخته خب باابینکه همش عی میکنم مرتبش کنم پیرم دراومده هی باید ظرفا جمع کنم ببرم تو اتاق هی بیارم تو اشپزخونه وسایل خوراکی هم همینطور اما بقبه خونم مرتبه بعد هی مادر شوهرم میگه همسایه رو دیدی کابینت ندارن وسایلشو اینجوری چیده اصلا معلوم نمیشه دیگه اینو در نظر نمیگیره اشپزخونخ همسایه قدیمیه توحال نیست جداست... یا مثلا میخواست برا خواهرم خاسنگار معرفی کنه گفت ولی اینا خیلی ب مرتبی اهمیت میدن خونه خودشونو دیدی یه تار مو رو قالی پیدا نمیشه .. و این درحالیه که خونه خودش مرتب نیست هیچوقت اشپزخونش بااینکه کابینت داره همیشه وسایلاش رو اپنن. دختر خودشم همینط ور من واقعا کلافه شدم