2726
عنوان

خانما شما ديگ سنگي دارين 🍚🍚🍚🍚🍚🍚

| مشاهده متن کامل بحث + 7837 بازدید | 30 پست
چدن  اينا زياد دارم  امشب رفتم نمايشگاه مس و ديگ سنگي بود خيلي خوشم اومد مخصوصا از سنگيه ...

من توش قورمه سبزی میپزم انگشتاتو میخوری😅

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توش قورمه سبزی میپزم انگشتاتو میخوری😅

واي دهنم اب افتاد 😋😋

مامان بزرگ عزيز قيمتش رو حدودا ميدونيد 

يه كوچولو گفت ٦٠تومن 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
اقاهه ميگفت ، غذا زودتر تو ديگ سنگي ميپزه  راست ميگفت يانه ؟😀

نه فرقی نداره فقط بهتر جا میفته من دارم اتفاقا امشبم توش آبگوشت گذاشتم همه خوابن والا عکس میذاشتم

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
2728
نه فرقی نداره فقط بهتر جا میفته من دارم اتفاقا امشبم توش آبگوشت گذاشتم همه خوابن والا عکس میذاشتم

نوش جونتون 

چدن  اينا زياد دارم  امشب رفتم نمايشگاه مس و ديگ سنگي بود خيلي خوشم اومد مخصوصا از سنگيه ...

مسی من خیلی دوست داشتم میخواستم سرویس دم دستی بخرم ازش

ولی فهمیدم اینجوریه پشیمون شدم

دم دستی همین روی رو استفاده میکنم

یه دونه سنگی بگیر خیلی خوبه

نباید چیزی توش تفت بدی گوشت و مواد تو همه رو بریز توش آب پرکن و درشو ببند زیرشو کم کن

چهار ساعت بعد باقلوا تحویل بگیر😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مسی من خیلی دوست داشتم میخواستم سرویس دم دستی بخرم ازش ولی فهمیدم اینجوریه پشیمون شدم دم دستی همین ...

اره انشاالله سنگي  ميگيرم 

مسی من خیلی دوست داشتم میخواستم سرویس دم دستی بخرم ازش ولی فهمیدم اینجوریه پشیمون شدم دم دستی همین ...

چرا نباید تفت بدیم ؟ پس اگه خواستیم بخریم یعنی واسه خورشت خوب نیست ؟ چون تو خورشت اول پیاز و‌گوشت تفت وسرخ میشه ، یعنی واسه سنگی فقط باید آبگوشت استفاده بشه ؟

چرا نباید تفت بدیم ؟ پس اگه خواستیم بخریم یعنی واسه خورشت خوب نیست ؟ چون تو خورشت اول پیاز و‌گوشت تف ...

نه عزیزم برای انواع خورشت خوبه ولی نباید توش چیزی سرخ کنی چون ممکنه سنگ بشکنه

میتونی گوشت و آب و ادویه رو بریزی بذاری بپزه

بعد پیازتو جدا سرخ کنی با بقیه ی موادت اضاف کنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
سلام ببخشید نحوه پختتون رو میشه بفرستید من یه بار پختم جالب نشد دیگه نپختم

توی ی ماهیتابه پیاز داغ کن گوشتو تفت بده سبزی ووووووو همه رو که انجام دادی بریز توی دیزی سنگی بعد ابجوش بریز بزار بجوشه روغن میندازه حسابی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام ببخشید نحوه پختتون رو میشه بفرستید من یه بار پختم جالب نشد دیگه نپختم

اینو ببین 

توی ی ماهیتابه پیاز داغ کن گوشتو تفت بده سبزی ووووووو همه رو که انجام دادی بریز توی دیزی سنگی بعد اب ...

من هم همین کار رو کردم

ولی نمی دونم آبجوش چقدر بریزم شاید زیاد ریختم

یک بار که زیاد جالب نشد دیگه امتحان نکردم که دستم بیاد

البته مشخصه شما روغن بیشتری نسبت به من می ریزید

من خیلی کم روغن می ریزم

من هم همین کار رو کردم ولی نمی دونم آبجوش چقدر بریزم شاید زیاد ریختم یک بار که زیاد جالب نشد دیگه ...

مثل قابلمه اب بریز مثلا دوسانت به لبه دیگ 

بعد سبزیتو سرخ کنی  زیاد مثل این میشه من قلمم میریزم 

2706