2726
عنوان

راننده تاکسی و پیر مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 42 پست
الان چکار کنم بگم یا نه توهین کرد به خانوما که من عصبی شدم ولی به خانومای متشخص ن 

بس که پیرمرده گیر سه پیچ داده اینم قاطی کرده۰ یکینیس بگه به تو چه چلمنگ😤😤😤

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برگشت گفت این همه زن ریخته توی خیابون زن میخام چکار 

با این بلایی که سرش اومده خب حق داره همچین دیدگاهی پیدا کنه. زنه بهش نگاه ابزاری داشته یه شوهر که فقط خرجشو بده و اسمش باشه. خب مردم میاد نگاه ابزاری پیدا می کنه به زنا

منم حرصی شده بودم داشتم منفجر میشدم ولی ترسیدم چیزی بگم مرتیکه احمق

میگفتی این همه ریخته کی به تو پا میده 😂

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

بشنو و باور نکن  مردها وقتی زنا طلاق میگیرن ازشون همشون میگن زنا خیانت کردن 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
میگفتی این همه ریخته کی به تو پا میده 😂

ساربان خیلی دوست دارم عکس تو ببینم ,آقا نارگیل خوبه?

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
ساربان خیلی دوست دارم عکس تو ببینم ,آقا نارگیل خوبه?

آره نارگیلم خوبه

خیلی زیادی عمومیه اینجا که عکس بذارم

تازه ازش گذاشتم برو ببین

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری