2733
2734
عنوان

مادرشوهر جان جانان

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 49 پست

به نظر من نه كيك درس كن نه هيچي چون اگر هم بكني هدفت اينه كه شرمنده شه و شايد اصلا نشه و تو بيشتر حرص بخوري ،روز تولدش بهش زنگ بزن و تبريك بگو و بهش بگو كه تعجب كردي روز تولدتو چرا تبريك نگفته و ازش به عنوان مادر  توقع تبريك داشتي حداقل و اينارو در نهايت احترام بهش بگو

آدم نبايد همش بجنگه چه تو فكر و چه تو عمل

صحبت كردن باهاش در مورد موضوعي كه ناراحتت كرده حقته چون غريبه كه نبود بگي مهم نيس فاميل نزديكه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر منم هیچی واسم نگرفته دو ساله پارسال سیم کارت دائم هم راه اول دادیم امسالم سشوار چرخشی بابلی ...

من نه کادو میگیرم ازشون و نه تبریک میگن 

خودمم عین اونا برخورد میکنم

حتی خواهرشوهرم تولد پسرمو تبریک نگفت منم تولد پسر اونو تبریک نگفتم چیزی که عوض داره گله نداره😉😉

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
من نه کادو میگیرم ازشون و نه تبریک میگن  خودمم عین اونا برخورد میکنم حتی خواهرشوهرم تولد پسرم ...

وای تولد برادرزادشو؟ مگه میشه؟ آخه واسه دوسال پیش روز مادرو یادم رفته بود تبریک بگم چون پسرم 3 روز بود ک ب دنیا اومده بود فکر کنم خواسته تلافی کنه. واسه تولد پارسالم ک کلا عزادار بودیم هیچکس تبریک نگفت فکر کردم دیگه امسال سنگ تموم میذاره

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
2731
وای تولد برادرزادشو؟ مگه میشه؟ آخه واسه دوسال پیش روز مادرو یادم رفته بود تبریک بگم چون پسرم 3 روز ب ...

اره عزیزم 

یکی از خواهرشوهرام که فقط یه پیام تو تل داد اون یکی هم که فتنه هس اصلا تبریک نگفت عموش هم که هیچییییی😑

منم حقیقتش حداقل تبریک میگفتم اگه هدیه هم نمیخریدم اما اشتباه میکردم 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....