2737
2734
ای جاااااانم پس جریانات داشتین. من همیشه فشار کارای خونه روم زیاد میشه یاد شما میفتم که بچه کوچی ...

ممنونم گلم

واقعابچه داری سخته.حالا دوقلوکه واقعا کاراشون سخته

پسراولم بازمستقله ولی دومی هم کارای مدرسه ورسیدگی بهش خیلی زیاده

واقعا گاهی کم میارم

ولی بالاخره خداتوان هرچیزی رامیده وبقول شماسلامتی ازهمه چی مهمتره

ان شاءالله خداخانواده عزیزتون راحفظ کنه 🤗😍

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
ممنونم گلم واقعابچه داری سخته.حالا دوقلوکه واقعا کاراشون سخته پسراولم بازمستقله ولی دومی هم کارای ...

خدا بهتون قوت و سلامتی بده

واقعا شرایطتون سخته

پسر اول من من 4 سال و نیمشه

دومی 9 ماهشه

همش به خودم دلگرمی میدم چند وقت دیگه راحت میشی  

میدونم بزرگتر که میشن نوعه مشکلات و مسیولیتهاشون فرق میکنه

خوشحال شدم از هم صحبتی تون

شب بخیر♡♡♡

خدایا شکرت ♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم گلم واقعابچه داری سخته.حالا دوقلوکه واقعا کاراشون سخته پسراولم بازمستقله ولی دومی هم کارای ...

سلام مهشید جون خوبید خانمی ,جالبه منم مثل بقیه کاربرایی که گفتن دوست دارن از وقتی داستان زندگیت رو خوندن دوست دارم کاربریت رو میبینم عجیب انرژی میگیرم چراش رو نمیدونم آخه من حتی داستانت رو نخوندم بگم از اونجا ......راستی عزیزمچند سالتونه؟واینکه داستانت رونذاشتی دیگه؟کاش میشد یه جوری به من برسونیش بخونمش خخخخ باورکن من نی تی سایت رو به امید داستان زندگی شما باز میکنم همیشه,,,

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE
سلام مهشید جون خوبید خانمی ,جالبه منم مثل بقیه کاربرایی که گفتن دوست دارن از وقتی داستان زندگیت رو خ ...

سلام عزیزدلم ممنون خداروشکر.شماخوبی؟

ای جانم شماهم مثل خیلیالطف داری به من عزیزم 😍

والا داستانم چیزخاصیم نبودبچه های اینجابامحبتن.ممکنه بعدازخوندنش بگی ایناچی بود😁😜

یه عده دیگه هم مایل بودن بذارم، روچشمم عزیزم حتما یکم وقتم آزادشد تایپش میکنم ودوباره میذارمش

خیلی بامحبتین ❤❤❤عزیزم دیگه ۳۴ سالم تموم داره میشه😆😯خیلی جوون نیسم🙈

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728
سلام عزیزدلم ممنون خداروشکر.شماخوبی؟ ای جانم شماهم مثل خیلیالطف داری به من عزیزم 😍 والا داستانم چ ...

ممنونم  عزیزم خداروشکرخوبم ,اختیارداری شما حتم دارم الکی نیست این موج ابراز احساسات حتما لایقی دوستم......یعنی متولد ۶۲هستین دیگه ,منم متولد ۶۳ام , دوتا بچه دارم بزرگم ۸سالشه مهشید جون ماحالاباید جوونی کنیم کوتا پیری خخخخخ 

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE
ممنونم  عزیزم خداروشکرخوبم ,اختیارداری شما حتم دارم الکی نیست این موج ابراز احساسات حتما لایقی ...

قربونت عزیزم.خدابچه هاتون رادرپناه خودش حفظ کنه وسایه شماوهمسرتون بالاسرشون باشه.

اره ۶۲ هستم وخیلی خوشحال میشم خانمهای همسن خودم راتوی سایت میبینم😚😍

آفرین به انرژیتون حق باشماست هنوز راه زیادی داریم تاپیری😆

ان شاءالله همیشه دلتون شادوتنتون سالم باشه😍

2738

منم داستان زندگیتونوخوندم وازشخصیت شماخوشم اومدم ولی اونموقع خواننده خاموش بودم وامروزاتفاقی تااسم مهشیدم رودیدم یادشماافتادم حتماتاپیکاتون رودنبال میکنم 

دوستتون دارم چون حس میکنم آدم خیلی صبورومهربونی هستین 

وازدست عمه شوهرتون واقعاعصبانی شدم امیدوارم که هیچی درست نکرده باشیدونبرده باشین نظرمن اینه که بعضیارونبایدتحویل گرفت چون فکرمیکنن چه خبره

امیدوارم توزندگی خوشبخت باشین وسلامت

منم داستان زندگیتونوخوندم وازشخصیت شماخوشم اومدم ولی اونموقع خواننده خاموش بودم وامروزاتفاقی تااسم م ...

عزیزم ممنون که خوندی ووقت گذاشتی

خیلی به من لطف داری🌹😍

راستش حق باشماست ولی خب چه میشه کردیک عده همیشه حق به جانب هستن وبخاطرسن وسالشون نمیشه چیزی گفت