2733
2734
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56153 بازدید | 690 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه نفر تو اهواز میشناسم واژینیسموس داشت از همونجا خریده بود و یه متخصص زنان براش زده بود و مشکلش حل ...

سلام فاطمه جان.میشه لطفا آدرس اون دکتر ک توی اهواز میشناسی رو ب من بدی؟منم مشکل واژینیسموس دارم و خوزستانی هستم.

سلام بچه ها.....نزدیک یکساله این مشکلو دارم.....انواع دکتر و روان شناس و رفتم .....تمرین بادیلاتور همسرم ب هیچ عنوان راضی نیس.....از طرفیم منو تحت فشار زیادی قرار داده....

منم میخام بوتاکس کنم البته اگ بفهمه ممکنه باز ی دعوای حسابی راه بندازه ولی من چاره ی دیگ ای ندارم....چون ب هیچ صراط دیگ ای نیس.......

میدونم بوتاکس همیشه جواب نمیده ولی ب عنوان اخرین راه برای من اگ نشه از سر راهش میرم دیگ تحمل اینهمه سرکوفت شنیدن و ندارم......

فقط اگ کسی تجربه داره بگ کدوم دکتر؟

2738
سلام بچه ها.....نزدیک یکساله این مشکلو دارم.....انواع دکتر و روان شناس و رفتم .....تمرین بادیلاتور ه ...

عزيزم بوتاكس جواب نميده شما برو پيش دكتر راحله اماني با همسرت خيلي خوب راهنماييت ميكنه

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

سلام بچه های گل من تازه عضو شدم.چون سوالام زیاده بدون مقدمه میرم سره اصل مطلب فقط تورو خدا کمکم کنین دستم ب دامنتون.من بعده دوسال نامزدی بلاخره دوهفته میش عروسی کردم قرار روز بعده پاتختی دخول داشته باشیم که من به خاطر درد زیاد و واژینیسموسی ک گویا بهش دچار شدم موفق نشدم.دردم خیلی شدید بود و نتونستم تحمل کنم.بنابرین عملیاتمون نافرجام موند.فرداشم ک پریود شدم و خلاصه شش روز صبر کردیم و بعده اونم بارهاوبارها امتحان کردیم و بازم همون آش و همون کاسه.شوهرم خیلی مهربون و بادرکه و خداروشکر انقد دوسم داره ک مراعات دردی ک میکشمو میکنه.ولی بلاخره تا کی؟خلاصه هنوز باکره ام و تصمیم دارم زود هم بچه داربشم. تو رابطه شدیدا عضله های واژن و لگن و حتی پاهام منقبض میشن و حس میکنم هرلحظه ممکنه دچار پارگی بشم.(عذرمیخام بی ادبی نباشه) با یه انگشت هم امتحان کردم حتی کمتر از یه بند انگشت داخل میره.اینم بگم یه بار از یکی شنیدم یه آقایی از ری نابلدی آلتشو داخل جای ادرار زنش کرده بوده و دچارخونریزی شده و راهی بیمارستان.این جریان مونده تو مغزم و در حین رابطه مدام حس میکنم ممکنه به محل ادرارم آسیب برسه و هی توی دخول دخالت میکنم.من کاملا نابلدم .خواهش میکنم یه کم راجع به آناتومی اندام جنسی زنانه و پوزیشن مناسب برای رابطه و پرده بکارت توضیح بدین.راسی من تمرینات کگل هم انجام دادم کم و بیش ولی فعلا موثرنبوده فقط درحد نصف بند یه انگشت تونستم.راجب دیلاتور هم واقعیتش نمیخوام خودم ب پردم آسیب بزنم.البته اگه موفق بشم.تو رو خدا راهنماییم کنین.دوس ندارم شرمنده شوهرم بشم.مادرمم از اینور بهم فشار میاره و فکر میکنه تموم اینا دست خودمه و من زیادی سوسول و ترسوام.

سلام بچه های گل من تازه عضو شدم.چون سوالام زیاده بدون مقدمه میرم سره اصل مطلب فقط تورو خدا کمکم کنین ...

عزیزم منم همین مشکل رو یک سال و سه ماه داشتم تا با انجمن واژینیسموس آشنا شدم مشکلم کامل حل شد خدا خیر دنیا و آخرت بهشون بده که تا عمر دارم دعاشون میکنم همه چیزشونم کاملا رایگانه

انجمن واژینیسموس رو توی گوگل سرچ کن میاد بالا

عزیزم منم همین مشکل رو یک سال و سه ماه داشتم تا با انجمن واژینیسموس آشنا شدم مشکلم کامل حل شد خدا خی ...

سلام.مرسی گلم وارد انجمن شدم و با خود بارانا جان در ارتباط هستم.خدا خیرش بده صبورانه ایمیل های منو چک میکنن و پاسخ میدن.انشالله ک منم درمان بشم

نازنین جون من هم 6 ساله ازدواج کردم و این مشکل رو دارم شما تا حالا کاری کردین ؟

سلام نمیدونم الان تو نی نی سایت هستید یا ن سال 91این تاپیک زدید...الان 7ساله میگذره خوب شدید ؟؟؟منم واژ ینیسم دارم لطفا کمکم کنید

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2706