2726
عنوان

بازم خيانت اخه چقدر من پوست كلفت شدم اى خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 43886 بازدید | 367 پست
بطور متقابل ما زنا هم حق داریم به شوهرمون بگیم چ تیپی داشته باشه گاهی شده ناخوداگاه از تیپ ی بازیگر ...

بله کاملا درسته من خودم همیشه میگم و همسرجان هم گوش میده

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم
درود دقیقا بخاطر همین تاپیک ؛ عضو این سایت شدم تا باهاتون مطلبی را درمیون بزارم !اصولا شما خانمها و ...

واقعا اگه همسرت غرغر میکنه حق داره دلم براش سوخت به خاطر اینکه بایه بی فرهنگ زندگی میکنه 😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی اشتباه میکنی که سکوت میکنی این موضوع یکبار برای همیشه باید حل بشه اینجوری فقط خودت آسیب میبینی چند وقت دیگه ام افسردگی میگیری.بچه خیلی مهمه اما اون بچه نیاز به زندگی و خانواده شاد و پر انرژی و عاشق داره نه یه خانواده افسرده و یه زندگی سراسر نفرت.اول به خودت بعد به فرزندت فکر کن.

2728

سلام   تصمیم گیری تو این موارد و اینکه چکارکنی نیاز به مشاوره تخصصی داره.  من به همه دوستانم تو این سایت اینو معرفی کردم که اگه نیاز دارن استفاده کنن، من راضی بودم : اپلیکیشن مشاوره تلفنی تلیار (teleyare.com) از بازار و سیب اپ رایگان قابل دانلوده همه جور مشاور توش داره امیدوارم به دردت بخوره

بهش گفتم اين چيه زير بار نميره تازه طلبكارم هست رفت تو اتق درم بست شام نخورد منم گفتم لياقتت همين دخ ...

عزيزم ناسلامتي يه زن هستي شخصيتت كجارفته،دخترت زير دست همچين آدمي بزرگ بايد بشه؟دست دخترتو بگير برو دنبال زندگيت بهتراز اينه كنار اين آدم نجس بموني

كل عام وانتم بألف خير

چيشد استارتر؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اين اولين بارش نيست اما هيچوقت زير بار نرفت اما من ديگه واسه آرامش دخترم تو كاراش كنجكاوى نميكردم چو ...

بیچاره بچه هات چه پدر بی مسئولیت و چه مادر خودخواهی خدا کمکشون کنه از دست شما دوتا