2703
2553
عنوان

با کولیک نوزاد چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 41 پست
[QUOTE=49229517]الان چرا گریه میکنه؟؟هنوز کولیک داره؟؟پسر منم خیلی کم خواب  الان رفلاکس داره ک ...

پسر منم ریفلاکس خفیف داره.اصلا تو خواب ارامش نداره.خوابه ولی بیقرار هست...اخرشم با جیغ از خواب بلند میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باز شما یک قدم جلوتری دختر من تو ماشین هم نمیخووابید به محض اینکه مینشستیم تو ماشین هوار میزد تا پ ...

وای دختر من هم تو ماشین آروم نمیشه از وقتی سوارمیشیم تا پیاده بشیم فقط گریه میکنه

اصلا دلم نمیخواد برم بیرون میخوام فقط تو خونه باشم چون واقعا بیرون اذیتم میکنه

2720
گاهی فکر میکنم اشکال از منه بی تجربه ام نمیتونم بچه رو آروم کنم اونم اذیت میشه تو دست من عذاب وجدان ...

نه بابا.من غروب به غروب زنگ میزدم به همسرم زود بیاد خونه بچه خودشو هلاک کرد..یا زنگ میزدم به مادرم میگفتم خودتو برسون....یا همسایمون میومد دم خونمون از گریه پسرم که کمکم کنه.

آرزو میکنم کاش خونه ام نزدیکه مامانم بود حداقل روزی یه ساغت میومد پیشم

اخر این ماه هم موعد خونه ست اما بخاطر محل کار همسرم نمیتونیم بریم کرج

بیچاره تعارف میکنه میخواهی اونجا خونه بکیریم اما میدونم راه تهران کرج اذیتش میکنه

2714

تنها زمان باید بگذره تا سیستم گوارششون تکمیل بشه 

سعی کن شیر خودتو بدی خیلی برای نوزاد بهتره 

خدای نکرده بعدا دچار اسهال هرچیزی بشه شیرمادر زودتر خوبشون میکنه

برای کولیک از داروخانه قطره کولیک ایز آلمانی بگیر عالیههههههههه 

وای دختر من هم تو ماشین آروم نمیشه از وقتی سوارمیشیم تا پیاده بشیم فقط گریه میکنه اصلا دلم نمیخواد ...

به دکترش که گفتم گفت از محیطهای بسته خوشش نمیاد

هیچ کاری هم نمیشه کرد

باید بزرگتر بشه تا بهتر بشه

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
دختر من هم تا 2ماهگی شب و روز گریه میکرد3ماهه که شد گریش کمترشد افسرده شده بودم هرچی هم میدادم بی تا ...

دخترتون رفلاکس نداره؟نداره؟توی خواب بهش شیر میده یا توی بغلت وقتی راه میری بهش شیر بده