2726
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192872 بازدید | 22474 پست
بچه ها کجایید؟  امروز خیلی نیاز دارم با یکی حرف بزنم  امروز نهمین دندون بچم رو درس ...

اگر بی هوشش کرده بودم الان این همه عذاب نمی کشید.

پارسال یه خمیر دندون خریدم ۱ میلیون و نیم اونم تاثیر آن چنانی نداشت 

نمی دونم چه کنم 

اگر بی هوشش کرده بودم الان این همه عذاب نمی کشید. پارسال یه خمیر دندون خریدم ۱ میلیون و نیم اونم ...

سلام عزیزم خداروشکر بیشترش تموم شده

چرا انقدر دندوناش خراب شده؟

ژنتیکه یا دلیل خاصی داره؟

اگر دخترت انقدر بی قراری کرده قطعا عوارض بیهوشی خیلی کمتر از تاثیر مخربیه که این ترس و فریادا رو روحش میذاره

یا همسرت رو راضی کن یا با خودتون ببریدش ببینه اوضاع رو

ایشالا زودتر و راحت تر تموم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خداروشکر بیشترش تموم شده چرا انقدر دندوناش خراب شده؟ ژنتیکه یا دلیل خاصی داره؟ اگر دخت ...

ممنون دوست جانم

راستش نمی دونم ژنتیک که قطعا هست چون خودمم همینم 

امیدوارم یه تصمیم درست بتونم بگیرم

2728

سلام دوستان اینجا کسی هست باآندومتریوز باردار شده باشه؟من تخمک راستم اندو دارم بعد از ۴ ماه اقدام باردار شدم ولی بارداری مول بود و مجبور به سقط شدم دکترم گفت بعد از ۶ ماه اقدام کنی اما دیروز که رفتم ویزیت گفت بنظرم وقتشه کیستتو عمل کنی چون اگه کیست داخل بدن بمونه و کاریش نکنه ممکنه سرطانی بشه ،حالا من میترسم عمل کنم و ذخیره تخمدانم بیاد پایین و نتونم طبیعی باردار بشم شوهرم با ای وی اف مخالفه ،از طرفی نگرانم تا ۴ ماه دیگه که باید اقدام کنم کیستم بزرگتر بشه و نزاره طبیعی باردار شم یا خدایی نکرده باز مشکل پیش بیاد و مجبور به سقط بشم😔😔نمیدونم چیکار کنم؟؟