2733
2734
عنوان

ازمایش AMH

| مشاهده متن کامل بحث + 47243 بازدید | 69 پست
سلام بچه ها  من همین امروز یک ساعت پیش این آزمایش رو دادم تاریخ  10/27/ 96 قیمت 000 ' 1 ...

ایشالا ک سلامت باشی و مشکلی نباشه واسه من سال 92 کمتر از یک دهم بود...کم آوردم الان سی سالمه و مجردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.من ازمایش Amh9 بود رنج نرمالش ۰,۵٩_٩ تو ازمایش نوشته براساس سن و وزن همه چی نرماله...بنظرتون عدد بالا نیس؟ اخه رفتم پیش ی دکتر قبل آزمایش بهم گف چون باردارنمیشی تنبلی داری من پریود منظمی دارم ۲.۵ سال پیش ی سقط داشتم دیگه باردارنشدم.البته اون دکتره برا جیب خودش همه حرفی میزنه چون دوستان زیادی رفتن پیشش ک بعدرفتن پیش دکتردیگه نظر این دکتره اشتباه دراومده....من رازیانه مصرف کردم ۴ ماه وهرماه ب مدت ۸ روز وآزمایش روهم روز ۲ پری دادم..لطفا اگ کسی اطلاعی داره جوابمو زودبده

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
سلام بچه ها  من همین امروز یک ساعت پیش این آزمایش رو دادم تاریخ  10/27/ 96 قیمت 000 ' 1 ...

من ۱۳/١١/٩۶این آز رو دادم۱۵۸۰۰۰

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
2731

سلام دوستان برای fsh بالا و amh پایین موارد زیر را رعایت کنید درست می شود:

1- کاهش استرس

2- مصرف ویتامین کلسیم دی 3

3- استفاده از رویال ژلی

4- خوردن امگا 3

5- q10

بچه ها ویتامین ها را حواستون باشه خیلی زیاد استفاده نکنید و یک روز در میان استفاده کنید سه ماه بعد آزمایش بدین اکی شدین

راستی خوردن جوز هندی و مغزها را هم فراموش نکنید.

این نظریه که تعداد تخمک ها در تمام طول عمر ثابته رد شده در تمام دنیا ما هنوز عین 100 ساله پیش بهش اعتقاد داریم کاهش ذخیره در اثر سوء تغذیه و استرس ایجاد میشه 

2738
سارا جان بله انتی مولرین هورمونی است که در جنینی از بیضه ترشح میشه و باعث میشه مجاری مولرین از بین ب ...

سلام عزیمژ تاپیک شما رو الان دیدم من دو سال پیش amh دادم رو ۴ یود این ماه دادم رو ۲ مگه میشه یهو انقدر کم بشه؟ البته هم ازمایشگاها فرق میکزد هم اینکه دو سال پیش روز سوم پریودی دادم این ماه روز دوم لکه بینی یعنی هنوز خونریزی نداشتم