2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

سلام خانوما من بعد۱۲ روز تاخیر پری شدم اما با لکه و خون خیلی کم تر از همیشه بعد۷روز پاک شدم و از پری روز تاحالا پاک بودم امروز کاچی خوردم با پری اومد کسی تجربه داشته هفته پیش از دادم منفی بود و چهارروز که عقب افتاده بود رفتم سونو کیست نداشتم

خدایا نگهدار دخترم و همسرم باش💕🧿👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تمایل شخصی خودم برای بعد از ازدواج اینه که اگه زندگی نسبتا خوبی داشتیم، این امنیت رو با یک یا دو کودکی که از خانواده ندارن شریک بشیم. چون نیاز اصلی این بچه ها پول نیست بلکه ارتباط پدر و مادری رو نیاز دارن.

من حتی نظرم اینه خودمون حتی بچه نیاریم و بجاش دوتا بچه به سرپرستی بگیریم چون به نظرم جمعیت جهان به اندازه کافی هست. وقتی اینهمه بچه بدون والدین هستن من چرا باید بچه جدیدی به دنیا اضافه کنم؟

ولی خب طبیعتا نظر همسر آیندم هم مهمه و اینکه بتونه واقعا به چشم مادری به بچه نگاه کنه و بعدها اگه خودمون هم بچه آوردیم فرقی نذاره بین بچه ها. من خودم میدونم که فرقی نداره برام. ولی به شرطی که بچه زیر دو سال باشه چون میخوام خودش فکر کنه که بچه خودمونه.

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
سلام ... من نمیگم اصل این تفکر بده ولی وقتی آدم بتونه خودش بچه بیاره چرا فرزند خوانده ؟

آدمها فرق میکنن باهم. وگرنه چه فرقی داره بچه‌ که روحش پاکه و دوست داشتنی هست حالا DNA من توی بدنش باشه یا نه چه تاثیر مهمی داره؟!

بعلاوه مگه جمعیت جهان در خطره که هرکسی که بچه دار میشه باید حتما خودش بچه بیاره؟! وقتی یه زوجی هستن که بچه میخوان و اونطرف هم بچه هایی هستن که پدر و مادر میخوان و در معرض خطر قرار دارن خب چرا این دوتا کنار هم قرار نگیرن؟

ولی شرط اصلیش همینه که طرف بتونه مثل بچه خودش به اون بچه نگاه کنه. نه کمتر ببینه و نه ترحم کنه ومثلا بعنوان بچه یتیم بهش نگاه کنه! دیگه باید واقعا فراموش کنی چطور بدستش آوردی و واقعا بچه خودت بدونیش. اون بچه هم که اگه موقع فرزندخوندگی سنش پایین بوده باشه که واقعا باور داره پدر و مادرش همینها هستن.

حالا یکی مثل من مطمئنه که میتونه این دیدگاه رو داشته باشه و من حاضرم حتی قبل از اینکه خودم بچه دار بشم اقدام کنم برای یک فرزندخونده. (البته که شرایطش خیلی پیچیده و سخته در ایران) ولی یکی هم نمیتونه اینطوری به قضیه نگاه کنه که خب بهتره اصلا ورود نکنه به این مسئله و با آینده و روان خودش و یه بچه معصوم قمار نکنه.

هر دو والد باید سر این قضیه حسابی حرف زده باشن و فکر کرده باشن و مشاوره رفته باشن. باید کاملا توافق داشته باشن چون قراره سالها مسیر سختی رو کنار هم طی کنن و هزینه و آسیب پشیمون شدن وسط راه خیلی سنگینه

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
2728

سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی هستم و فرصتی برام باقی نمونده 

باید ۱۰۰ تا زوج که در ۵سال اول ازدواجشون هستند، هم زن و هم شوهر پرسشنامه یک ربع عه‌ای رو جواب بدن

ممنون میشم اگر شرایطش رو دارید این رو برای همسرتون هم بفرستید

https://survey.porsline.ir/s/hDS7eXu#?ref=te

اگرم مایل باشید می تونید ایمیلتون رو بذارید تا نتایج براتون ارسال بشه💕

من تمایل شخصی خودم برای بعد از ازدواج اینه که اگه زندگی نسبتا خوبی داشتیم، این امنیت رو با یک یا دو ...

بدترین اینه ک خودش ندونه چون بهرحال ی روز متوجه نیشه و اک از طرف شما نباشه اسیب خ زیادی میخوره.. من فرزندخوانده دارم ک لینو میگم ب شما 

بدترین اینه ک خودش ندونه چون بهرحال ی روز متوجه نیشه و اک از طرف شما نباشه اسیب خ زیادی میخوره.. من ...

شما قطعا مشاوره زیاد رفتید و اطلاعات خوبی داربد. توصیه تخصصی برای این مورد چیه؟ فرض کنید بچه‌ای از نوزادی به فرزند خواندگی گرفته شده باشه، توصیه مشاور اینه که والدین بهش بگن که فرزندخوندست؟ اگه آره در چه سنی؟