2410
2553
عنوان

تجربیات راجع به مدفوع نی نی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 245933 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ، لطفا هرکی تجربه داره جواب بده 

دخترم ۷ روز به دنیا اومده ، همش به خودش میپیچه ، در روز ۶ یا هفت با مدفوع داره  که خیلی شل و زرد رنگه ، همش به خودس میپیچه ، کلی باد معده دفع میکنه که بوی خیلی بدی میده ، دائم پوشکش کثیفه ،حجمش زیاد نیست ولی شل و زرد رنگ و به شدت بد بو 

زردی گرفته بود تقریبا ۱۱ بود ، دکتر بیلی ناستر داد که هر ۸ ساعت بدم ۳ روزم دستگاه گرفتم گذاشتم تو دستگاه ، الان زردیش خیلی اومده پایین ولی دکتر میگه بیلی ناستر رو بدم بهش 

من میترسم اخه دل روده بچه رو بهم میزنه 

چیکار کنم تو رو خدا کسی میدونه بگه 😭

سلام ، لطفا هرکی تجربه داره جواب بده  دخترم ۷ روز به دنیا اومده ، همش به خودش میپیچه ، در روز ...

عزیزم مبارکه انشالله پاقدمش خوب باشه

عزیزم تعداد دفعات دفعش که نرماله 

چون فقط شیر می خورن طبیعیه که شل باشه و رنگ زرد هم نرماله برا اینکه کمتر به خودش بپیچه لبنیات و پروتئین گاوی رو حذف کن 

2720
عزیزم مبارکه انشالله پاقدمش خوب باشه عزیزم تعداد دفعات دفعش که نرماله  چون فقط شیر می خورن طب ...

سلام ممنونم عزیزم 

مرسی از وقتی که گذاشتی .. لبنیات رو حذف کردم از خورد و خوراکم

سلام ممنونم عزیزم  مرسی از وقتی که گذاشتی .. لبنیات رو حذف کردم از خورد و خوراکم

سلام پسر من خیلی مدفوع می‌کنه تقریبا روزی ۷،۸بار کامل مدفوع میکنه در طول روز هم یه مایع زرد رنگی از مقعدش میاد همش،باعث شده مقعدش زخم بشه.نی نی شما خوب شد؟

سلام پسر من خیلی مدفوع می‌کنه تقریبا روزی ۷،۸بار کامل مدفوع میکنه در طول روز هم یه مایع زرد رنگی از ...

الان ۳۸روزشه و زردی داشت قطره بیلی ناستر دادم حس میکنم همون باعث شد اینطوری بشه

2714

سلام به مامانای گل که نگران رنگ مدفوع نوزادشونن یا میخوان بدونن نوزاد چند بار در  روز مدفوع میکنه همه این  اطلاعات کامل و جامع در مقاله صفحه دکتر مهندس وجود داره لینکش میزارم دوست داشتید ببنیدش یک نوزاد چند بار در روز مدفوع میکند؟

https://www.doctor-mohandes.com/health-knowledge/mother-and-baby/

سلام مامان های گل ببخشید نوزاد من پنج ماهه 10روز است مدفوعش خیلی بوی بدی میده  رنگش سبزاست  وە توی مدفوع هم دانە های ریز سیاە توی مدفوعش هست چرا چنین است ؟؟ میشە بهم بگین ممنون میشم