2410
2553

من تقریبا هر روز ساعت ۷ صبح بیدار میشم .. تعطیل و غیر تعطیل نداره ..  تا خونه رو کامل جمع نکنم از خونه بیرون نمیرم ... 

ظرف ها داخل ماشین 

لباس ها داخل  سبد 

میز نهارخوری دستمال بشه 

بعد هم که میرم سر کار و وقتی برگردم بازم به ریز مرتب میکنم .. هر ۲ هفته یک بار هم یه روز مرخصی میگیرم کل خونه رو تمیز میکنم ..

راستی دستمال دتول خریدم .. خیلی عالیه .. همه جا رو باهاش تمیز میکنم .. حتی اگه با دقیقه زمان داشته باشم فقط یه کابینت رو دستمال میکشم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من تقریبا هر روز ساعت ۷ صبح بیدار میشم .. تعطیل و غیر تعطیل نداره ..  تا خونه رو کامل جمع نکنم ...

من از شش بیدارم اما پسرم زودی بیدار مبشه و گریع دنبالمه شبا هم از ده مسبرمش تو اتاق تا 11 میخوابه

دستمال دتول جیه

هنش برنامه هامو مینویسم ولی به هیچکدوم نمیرسم

2714
دارم ولی انقد ریزه ریزه طرف دارم که همش میشورم

من حتی یه قاشق هم نمیشورم ..همه رو میزارم داخل ظرفشویی .. به جز قابله یا ماهیتابه ..

پسر منم از ۷ بیدار میشه ..ولی به اونم دستمال میدم که تمیز کنه .. 

دستمال  مرطوب دتول .. مخصوص تمیز کاری هست .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
خوبه؟اینکه میگن باید قبل اینکه بذاری تو ماشین دستمال بکشی سخت نیس؟

نه بابا دستمال چیه فقط آشغالای درشت رو بردار

بعدشم همون لحظه که از ظرف استفاده کردی فوری بذار تو ماشین نذار جمع بشه چون زیاد که بشه چیدنش زمان میبره

من که یه دونه ظرف هم نمیشورم هر روز هم پر میشه

منم چندسالی شاغل بودم اواخرش پسرمم داشتم اصلا خوشم نمیاد خیلی سخته....حاضرم رفاهمون کمتر شه اما آرامش داشته باشم.البته هر کس ی ظرفیتی داره من ک نداشتم دیگه رسما پوکیدم و گذاشتم کنار خداروشکر

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...