2733
2734

اینکه قوانین انسانی جایی تو قوانین خداوندی نداره. معیارای من با خدا یکی نیست. 

خدا رو با خودم قیاس نکنم.

آدم ها رو با معیارهای خودم نسنجم. شاید کسی که من فکر نمی کنم پیش خدا عزیزتر باشه ..

اتفاقی که بد میبینمش شاید از یه زاویه دیگه خوب باشه.. 

ONLY. GOD.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به احساس  زنانه ات شک نکن هرچی بگه درسته حس زن خیلی قویه اینم با تجربه خودم و خیلیا بهش رسیدم

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
2731
دوست دارم به این جمله باور نداشته باشم ولی واقعا برام پیش اومده😕

منم خیییلی برام.پیش اومده 

ولی پس چجوریه ک خیییییلیا دائم پز زندگیشونو میدن 

دائم از خوشی ها و خوبی های شوهرشون.میگن بچه شون . پز زندگیشونو میدن؟؟؟ 

ما چرا کوچک ترین چیزی که میگیم میخوره توش؟؟؟ 

منم خیییلی برام.پیش اومده  ولی پس چجوریه ک خیییییلیا دائم پز زندگیشونو میدن  دائم از ...

واقعا منم موندم. شاید چون ما اعتقاد داریم و اونا نه. منم دور برم هزار جور آدم پز بده تو اینستا و تلگ رام هست حس می کنم همینها هم من یه چیز کوچیک بگم چشم می زنند منو😆😆

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

چجوری خب اعتقاد نداشته باشیم؟؟ چیکار کنیم؟؟؟ 

من موندم والا😔

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2738