2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017543 بازدید | 32928 پست

سلام خسته نباشید دوستان دخترم موقعی که شش ماهش بود رگه های خدنی تومدفوعش بودکه دکتر تشخیص حساسیت به پروتیین گاوی دادحدود پنج ماه رعایت کردم بهد دکتر گفت که تست حساسیت بده که دکتر تست پچ ازش گرفت که دیدم به گندم برنج و مغزیجات و تخم ومرغ هم حساسیت نشون داد منم از اسفند پارسال دوباره بهش لبنیات گاوی ندادم ولی نان و برنج استفاده میکرد ناگفته نماند گهگاهی بیسکویت هم میخورد شیر خودمو میخورد تا اینکه از حدود ۱۸ماهگی دیگه شیر بهش ندادمولی دکتر استوکر واسش نوشت بدون هیج شیر خشکی که بهش بدم بعد ار قطع شیر خودم خلاصه چتد روز پیش که دیگه ۲۱ ماهش بود دوباره تست پچ دکتر ازش گرفت دوباره لبنیات و گندم و تخم مرغ و برنج مغزیجات مثبت شدن دکتر گفت همون گهگاهی که بیسکویت خورده رعایت نکرده بهش زادتین و مونته لوکاست ویه روغن ام اس تی بهش داد ناگفته نماند دخترم نه جوش میزنه نه کهیر فقطدبه هاله قرمز زیر چشاش بت سوختگی مقعد میشه دوسنان عزیز راهنمایی کنید احینانا دگتر خوب آلرژی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من پسرم 7سالشه وازاول دچارکولیت ورفلاکس بوده وفکرکنم آلرژی که دکترها بااین نام هیچی نگفتن فقط رژیم رفلاکس  دادن والبته تست پوستی هم شده که همش منفی بود وتشخیص دکترها فقط رفلاکس بود نه آلرژی ولی الان میگم شاید آلرژی مشکل اصلیش بوده رشد قد ووزنش خیلی کم هست الان کلاس اوله 18وزن وقد110 هست تاالان باوجوددکترهای زیادی که رفتم وخداازشون نگذره به هیچ نتیجه ای نرسیدم روزبه روز بچم جلوچشمام اب میشه ومن بدترین مادر هیچ کاری براش نمیتونم بکنم

خواهشاخواهشا هرکسی میدونه دکترگوارش وآلرژی خوب وعالی عالی اصفهان یاتهران که واقعا دیگه این دفعه نتیجه بگیرم معرفی کنم

مدیر این تاپیک خواهشا درخواست دوستیم راقبول کن

2728