2410
2553
عنوان

ترجمه دو مقاله مفید: بارداری مجدد و شیردهی همزمان

| مشاهده متن کامل بحث + 81848 بازدید | 55 پست

منم دخترم یک سال و یک ماهش بود که باردار شدم البته من خودم میخواستم اختلاف سنیشون کم باشه الانم تازه رفتم تو چهار ماه انشالله که خدا فرزندی سالم و صالح نصیبه همه مون کنه... تو دی ماه زایمانم هستش که انشالله آذر ماه نی نی رو از شیر میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دخترم یک سال و یک ماهش بود که باردار شدم البته من خودم میخواستم اختلاف سنیشون کم باشه الانم تازه ...

شما تو بارداری قبلیتون ویار نداشتین؟

الان که حامله هستین ویارتون چه طور بود؟

لطفا اگه جواب دادین لایکم کنید که بتونم بخونم...ممنونم.

شما تو بارداری قبلیتون ویار نداشتین؟ الان که حامله هستین ویارتون چه طور بود؟ لطفا اگه جواب دادین ل ...

نه خوشبختانه ویار نداشتم برای هیچکدومشون فقط اوایل بارداریم به بوی مرغ یکمی حساس شده بودم که اونم خیلی طولانی نبود

2720
سلام خانمها یی که باردارند و بچه شیرده دارند بیایید با هم گفتگو کنیم

سلام گلم من ی پسر یکسال و۴۵ روزه دارم مجدد باردارم ونمیدونستم تا هفته ۲۱ الانم پسرم داره شیر میخوره نمیتونم از شیر بگیرم چون خیلی کوچیک ومظلومه زیاد اهل غذا هم نیست باید چکارکنم ؟؟

منم این سوالمه....شما جوابشو پیدا کردی؟ اینکه شیر اغوز تشکیل میشه یا نه

سلام عزیزم تا اونجایی که می‌دونم تا شب زایمانت هم میتونی شیر بدی بچتو و بعد زایمان شیر اغوزتم تشکیل میشه که به نینی جدید بدی بعدشم هردوشو باز خواستی میتونی شیر بدی .خدا قوت به خودت خوب برس 😍🤗

2714

سلام خانوما

من از دیشب احساس تهوع و بخصوص ساعت 6صب تهوع داشتم ینی بالا آوردم

خارش سینه، درد درناحیه ی لگن و سینه ، سردرد و سرگیجه دارم 

احتمال داره باردار باشم؟

یه پسر سه ساله دارم ، یه دختر نه ماهه

یکبار رابطه مشکوک داشتم

دعا کنید نباشم

همیشه بخاطر داشتنتون خداروشکر میکنم(همسرم،پسرم ،دخترم)