2726
عنوان

آیا مصرف عسل در سه ماهه اول بارداری باعث سقط جنین می شود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 129882 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من نمی دونستم باردارم واسه همین عسل خیلی می خوردم همین طور قهوه یعنی ممکنه اینا باعث سقط نی نیم شده ...

عسل رو شنیدم بده..ولی قهوه بدون شک یکی از دلایل سقطت بوده..کافئین در بارداری ممنوعه..

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
دکترم بهم پیشنهاد داد عسل بخورم ک من بهش گفتم مگه باعث سقط نمیشه گفت این حرفای خاله زنکی ول کن عسلت ...

به نظر من مصرف عسل رو  محدود کنید خصوصا عسلی که از گیاه آویشن باشه چون عسل مدلهای مختلفی داره 

دکترای امروزی سواد تغذیه ندارن خیلی جاها گمراه میکنند یا بی اهمیت جلوه میدن مواردی که باعث سقط میشه 

مثلا بارداری اول من به دلیل مصرف زیاد پونه توو دو روز اتفاق افتاد، هوس دوغ شور با پونه زیاد کردم و توو هفته پنجم بارداری با ناهار و شام دو سه لیوان دوغ با پونه زیاد میخوردم که شوهرم میگفت این دوغ همش علفه😂 ولی من میگفتم خوشمزه است دوست دارم. به دکترا که میگفتم سقط بر اثر پونه براشون عجیب بود حتی خیلی مامانا قدیمی هم نمیدونن ولی سرچ کنید توو اینترنت و تووی طب سنتی تحقیق کنید پونه سم قوی به نام پولگان داره که به شدت سقط آوره مثل زعفران مثل زرشک مثل جعفری و آویشن و کنجد ............که سقط آورن. پس هر چی میخورین راجعش تحقیق کنید توی طب سنتی

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏

من باردار بودم در هفته ششم،شب حدود یک قاشق عسل کاملا طبیعی چندگیاه خوردم،یهو نصف شب انگار پهلوهام و زیرشکمم درد میگیره البته خیلی خفیف،

اما حوالی فردا ظهردیدم لک شدم و تاغروب به خونریزی افتادم متاسفانه