2733
2734
عنوان

میخوام لاغر بشم ولی نمیتونم .********

| مشاهده متن کامل بحث + 49024 بازدید | 54 پست

واسه کاهش وزن  از دوره های حانم ساداتیان استفاده کن کارشون  عالیه  سالم خوری بدون محدودیت  وگرسنگی  مطابف سفره دوزانه وزنت  میادپایین اشتهات کم می  ورزش هوازی سبک هم توخونه میگخ انجام میدی من راضی بودم  کارش عالیه  ایدی تل گرامشون PPPPP_e@

سمت قرص ودمنوش ورژیم خودسر نرو من نتیجه ای ندیدم  من باایشون دوماهه 12کیلو راحت کم کردم 

سلام خانوما اگه میخوایین لاغر شین حتما بخونین

اول از همه چی سراغ قرصای بازار نرید که صددرصد بدنتون داغون میشه وبدتر از همه چی نتیجه هم نمیدن

فکر نکنین تبلیغه یا دروغه نه بخدا فقط میخوام کمکی کرده باشم 

یه دکتر طب سنتی تو ترکیه هست که داروهایی داره که فوق العادن یعنی عالین معجزس.کسایی که میتونن برن ترکیه یا اونجا کسیو دارن بگن ادرس بدم تهیه کنن عالی لاغر شن بدون اینکه پوستشون شل وافتاده بشه بدون هیچ رژیم خاصی واقعا عالین صددرصده نتیجش

نه اگه کسی نمیتونه بره من میارم میتونه زنگ بزنه اطلاعات بگیره بخدا دروغ وتبلیغ نیستا.واسه هر مشکلیم بگین دارو داره

09035321077هرکس خواست تماس بگیره فقط مزاحمت نباشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان میتونیدباتهیه بندتی آر ایکس درمنزل بدون استرس کرونا تمرین کنید و چربی سوزی انجام بدید و به اندامی زیبا برسید🥰دوستانی که ازمن بندتهیه میکنن دو هفته برنامه تمرینی رایگان براشون داخل واتس اپ فرستاده میشه😘پیج اینستا بندهsamira_trx1373

2731

سلام منم خیلی اضافه وزن داشتم اشتهام زیاد بود داییم با دارو گیاهی یه خانم ۱۳ کیلو وزن کم کرده بود و چربی خونش رو پایین آورده بود
منم از همون خانم پودر گیاهی خریدم هم اشتهام خیلی کم شد هم یک ماهه ۱۰ کیلو وزنم کاهش یافت بعد پودره گیاهی بود خدا شاهده عااالی اشتهام به شدت کاهش داد خدا خیرش بده گیاهی هم بود عوارض اصلا نداشت شمارشو میذارم خیلی هم ارزون میداد
اگه خواستید خودتون سفارش بدید من اصفهانم ولی خانمه همدان بود و ارسال میکرد برام
۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۹

2738
همون  روشیه که دیگران میرن معده شونو عمل می کنن  کوچیکش می کنن اونا هم 4 قاشق بیشتر نمی خو ...

عزیز میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.