2733
2734
عنوان

راههای نجات از دست پشه ها؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 49606 بازدید | 45 پست
آره دیگه همه میگن گوشت تو شیرینه برم دنبال راه حل گوشت تلخ شدن فکر کنم به صرفه تره

قبلا شنيده بودم اونايي كه مي رن كوير و اينا آب پياز مي خورن قبلش چون مارها، خوني رو كه پياز داره دوست ندارن خخخ

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
قبلا شنيده بودم اونايي كه مي رن كوير و اينا آب پياز مي خورن قبلش چون مارها، خوني رو كه پياز داره دوست ندارن خخخ

چه جالب

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب فعلا تا اینجا بهترین راه حل فکر کنم عرق نعنا و بوته نعنا بود 

فردا برم تهیه کنم ببینم  جواب میده

البته پشه بند هم خوبه ولی برای من امکانش نیست فعلا

ممنون از همه دوستان 

اگر کسی دیگه راه حل داشت بیاد اینجا بگه 

فکر کنم تجربه ها در این مورد به درد خیلیها بخوره اونم با شروع فصل گرما

2731

چند راه حل هم الان توی نت پیدا کردم

از دفع کننده طبیعی حشرات استفاده کنید
گیاهانی مانند رزماری، نعناع، گل همیشه بهار، گل ابری، دارچین، سلنیوم عطری را از خود در هوا پخش می کنند که پشه ها از آن متنفر هستند. فقط کافی است این گیاهان را پرورش دهید یا برگ آنها را با فشار دست له کنید تا عطرشان در هوا بپیچد. می توانید برای دفع پشه ها برگ این گیاهان را روی پوست خود بمالید.

سیر بخورید

اگر مقدار زیادی سیر بخورید، یک لایه نامرئی از روغن سیر از منافذ پوستی شما به بیرون تراوش می کند که شما می توانید آن را "لایه محافظتی" در برابر پشه ها بنامید. مطمئنا بسیاری از ما دوست نداریم مقدار زیادی سیر بخوریم، در این صورت می توانید از آب سیر به عنوان دفع کننده پشه استفاده کنید. برای تهیه اسپری سیر، فقط کافی است سیر را با آب مخلوط کنید و در یک بطری بریزید. مقدار آب باید 5 برابر مقدار سیر مصرفی باشد. این مخلوط را خوب به هم بزنید.

سپس این مایع را روی بخش هایی از بدنتان که در معرض نیش پشه است، اسپری کنید. این اسپری طبیعی پشه ها را به مدت 5 تا 6 ساعت از شما دور نگه می دارد. اگر بوی سیر را دوست ندارید، می توانید نخ های پنبه ای را در این مخلوط بدبو آغشته کنید و آنها را در قسمت های مختلف خانه و یا فضای بیرون آویزان کنید.

این راه حل بخاطر بوی سیر قبل از پشه ها بقیه را از من فراری میکنه 

خودمم بدم میاد از بو سیر

از نور زرد استفاده کنید

نور سفید پشه ها را جذب می کند. نور زرد نه تنها باعث دور شدن پشه ها می شود، بلکه همانطور که می دانید بهترین نور برای مطالعه است. پس بهتر است نور خانه یا محیط بیرون را کمتر کنید. با این کار هم پشه ها را دور می کنید و هم مصرف برق خود را پایین می آورید.

من با نور زرد نمیتونم مطالعه بکنم .

2738

از سبزی جعفری استفاده کنید

شما می توانید یک دفع کننده طبیعی که هیچ ماده شیمیایی در آن به کار نرفته تهیه کنید. مقداری جعفری خرد شده را در یک شیشه سرکه سیب بریزید. این ترکیب را روی پوست خود بمالید. یا دستمالی را آغشته به این مواد کنید و آن را دور گردن یا روی کلاهتان ببندید.

سلام اگ کسی راهی داره بگه مشکل منم همینه هرشب دو ساعت با مگزکش پشه هارو میکشم باز نصف شب نمیدونم از کجا میان در و پنجره رو توری زدم الانم ک سرده اصلا باز نمی‌کنیم موندم فقط از کجا میان کانال کولر فن دستشویی و حمام هم توری زدم دیگ کم آوردم پدر بچه ها مو در آوردن خواب راحت ازمون گرفتن اگ کسی راهی داره بگه لطفاً ممنون

برمحمدوآل محمد صلوات  
2706