2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176080 بازدید | 179 پست

دوستان بعد چند سال منم جواب اين پست رو بدم در مورد اين خانم دكتر

خواهر من بيمار ايشون بود و و ديروز بعد ١٠ ساعت درد سزارين شد

اين خانوم به خاطر راحتي خودش حاضر به سزارين نميشد

حتي تو ويزيت هاي بارداري هم حتي معاينه انجام نميداد

متاسفم براي همچين پزشكايي

سلام دوستان لازم دونستم که داستان و براتون تعریف کنم .من برای بارداریم به صارم مراجعه کردم چون شنیده بودم بیمارستان مجهزیه. با کلی وسواس هم دکترم و انتخاب کردم خیلی اونجا خیلی تعریفش و میکردن خانم مژگان کرم نیا.هر سری میرفتم پیششون بعد از ۴،۵ ساعت معطلی من ویزیت میکردن و کلی برام آزمایش مینوشتن. ۲۳ هفتگیم درد زیر شکم داشتم با کمی ترشح قهوه ایی رنگ ایشون معاینم کردن و گفتن هیچی نیست،فقط برای اطمینان سونوگرافی سلامت بده.جواب سونوگرافیمو که بردم گفت چیزی نیست.بعد از دو روز به خونریزی افتادم که زمانیکه خودمو رسوندم به بیمارستان۳دکتر اورژانس۳که آخرین سونوگرافیمو دید گفت جفتت خیلی پایین چرا دکترت بهت نگفته بود.کرم نیا گفت چیزی نیست سدکلاژت میکنم نگران نباش.بعد از عمل که اومدم خونه یک هفته بعدش دوباره به درد شکم و کمر افتادم جالبیش اینجاست که خانم کرم نیا جواب مسیج هامم نمیداد. دوباره با درد اومدم اورژانس از اون ساعت به بعد تا ۳ روز بعدش بماند که چقدر درد کشیدم و با اعصاب و روانم بازی کردن، دکترمم هم بهم سر نزد.با بی فکری دکترم من تو ۶ ماهگی بچه و بدنیا آوردم و زنده نموند.حتی برای زایمانمم نیومد بالا سرم.واقعا روزای خیلی بدی بود و من اشتباه کردم رفتم صارم،این بیمارستان فقط به فکر جیبتو خالی کردن نه به فکر جون بیمار.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=130265949]من الان نزدیگ زایمانمه پیش همون کرم نیا میرم همسرم گفت ما دختر اولمم پیشش اوردیم را ...

من تو بیمارستان صارم این اتفاق برام افتاد هیچ کدوم از دکتراش خوب نیستن اینقدر سرشون شلوغه اصلا برای ماها وقت نمیزارن 

2720

بيمارستان صارم فقط تبليغاته ، اصلا خوب نيست ،اخلاق پذيرش و پزشكان اش خيلي بده ،بايد به همه كادرشون آرام بخش تجويز بشه ،سوال دوم رو از پزشك يا پذيرش ميپرسي ميخوان كتكت بزنن،دكتر هما بهرامي هم اخلاق نداره ،نه حوصله داره،نه حافظه درستي داره،بد اخلاق ترين دكتري كه ديدم و فقط سر مي دوانه مريض رو،انگار لج ميكنه ميفهمه قبلا پيش دكتر ديگه اي رفتي به جاي درمان فقط به من ميگفت تو چرا همه جا رفتي بعد اومدي پيش من!!!!!!!!يكي نبود بهش بگه تو حاشيه نباش مريض به تو پناه آورده به جاي دعوا و لجبازي معالجه ات رو انجام بده،اينقدر حواسش به اينا بود حواسش به طبابتش نبود و هر بار يك حرفي ميزد و بار ديگه حرفشو يادش ميرفت،منم با تبليغات بيخود صارم مراجعه كردم ولي نه از پذيرش راضي بودم نه دكتر بهرامي

من در بیمارستان صارم پیش خانوم دکتر کرم نیا بودم اصلا خوب نبود ایشون اخلاقشون خوبه اما بسیار سرشون شلوغه و محدودیت پذیرش بیمار ندارن برای هربار ویزیت و حتی عمل سزارین چندین ساعت معطل شدم خیلی تجربه بدی بود😔

سلام دوستان ، من به تازگی تحت نظر دکتر کرم نیا در صارم قرار گرفتم ، میشه اگه کسی در دوره نزدیک به من هست و به تازگی با ایشون زایمان داشته تجربه ی خوب و بدش رو به اشتراک بزار ، یه کم نگران شدم 🤕🤕🤕

2714
وقتی پست زیر رو که یکی از بچه ها در مورد ختنه پسرش نوشته بود دیدم، https://www.ninisite.com/discus ...

درش تخته بشه بیمارستان صارم من هشت سال پیش تو بیمارستان صارم ازش چندتا آزمایش ژنتیک گرون گرفتن نتونستن هیچی پیدا کنن تا اینکه امسال دوباره همون آزمایش ها رو دوباره یه جای معتبر انجام دادیم دوتا ژن معیوب پیدا کردن هشت سال عمر منو حروم شد تا اینکه خواستم تو صارم پی جی دی ای وی اف انجام بدم که آزمایش ذخیره تخمدان هم دوباره تو صارم اشتباه بود تصمیم گرفتم کلاه هم افتادم دیگه اونجا نرم خدا ازشون نگذره

سلام دوستان عزيز من ميخوام برم پيش دكتر كرم نيا خيلي تعريف از ايشون شنيدم ولي الان كه نظرات رو ديدم تعجب كردم ميشه لطفا كساني كه به تازگي پيششون رفتن نظر بدن تا تصميم درست بگيرم ممنونم 

من هم بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا رو بعد از کلی وسواس در انتخاب دکتر برای زایمان نی نی ام که در مه ...

رمان جالبی بود ولی قلمتون زیاد هم فریب دهنده نیست با جملات تبلیغی که در بخش پایانی داستانتون گنجاندید

2706