2726
عنوان

عکس رنگی اول هر دو لوله بسته....... اما در عکس رنگی دوم هر دو لوله باز....

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 38 پست
واما آخر داستان من که انشاالله پایان همه عزیزانم مثل من باشه من بعد از عکس بیشتر گرمی میخوردم رطب و خرما و انبه زیاد خوردم و انبرنسار هم پنج بار دود دادم یعنی روزی یه بار دکترم هم بهم خشک کن داده بود بعد از پریودم رفتم سونو که فولی خوب داشتم دکترم بهم هاش سی جی داد الان دو روز از پریودم گذشته دوتا بی بی گذاشتم که هردو مثبت شده و حالمم خیلی بده بازم از ته دلم برای همتون دعا میکنم
خدایا شکرت خیلی زیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام مامان آتنا جون من با شما در تاپیک مامانهای اقدامی با کیت آشنا شدم. لطفاً نظرتونو میگین؟چون اطلاعاتتان خوبه

من با حساب پری باید پایان هفته هشتم باشم اما سونو گفت شش هفته و دو روزه و ضربان قلب نداره اما ساک و جسم زرد رو دید. ضمنا من اصلا دل درد و لک بینی ندارم. بنظرتون ممکنه قلب دیرتر تشکیل بشه یا امکانش نیست؟اخه دکترم فقط با یکبار سونو گفت جنین مرده چون ضربان نداره و گفت IUFDهستی

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
سلام مامان آتنا جون من با شما در تاپیک مامانهای اقدامی با کیت آشنا شدم. لطفاً نظرتونو میگین؟چون اطلا ...

سلام عزيزم. 

اولا که اصلا با یک بار سونو نميشه نظر قطعی داد.......ممکنه درد و لکه بینی هم نداشته باشی. حتما ده روز دیگه مجدد سونو رو تکرار کن و حتما واژینال باشه که دقیق تره اون موقع قطعی ميشه نظر داد. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام عزيزم.  اولا که اصلا با یک بار سونو نميشه نظر قطعی داد.......ممکنه درد و لکه بینی هم نداش ...

باشه ممنون از دلگرمی

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
بستلدی عزیز..... به من گفتن شاید به خاطر کورتاژی باشه که دوسال پیش انجام دادم...... البته. خودم یه ج ...

منم دو ماه پیش بی بیم مثبت شد بعد منفی شد دکترم گفته اگه این ماه باردار نشدم عکس رنگی بگیرم، منم به همین دلیل فکر میکنم لوله ام بازه، از عکس میترسم