2410
2553
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186006 بازدید | 520 پست
شما پیش پاکروش باردار شدی؟

من اول باردار شدم بعد رفتم پیش ایشون... اما خواهرم چندتا سقط داشت رفت پیششون باردار شد و همچنین دوستم که 5 بار آی وی اف نا موفق داشت رفت و الان طبیعی باردار هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رژيم غذاييشون وحشتناك سخته مكمل ها با توجه به نوع بدن متفاوته ولي به من پريناتال داد

عزیزم ممنون میشم بهم بگین. من خودم قند رو کامل حذف کردم غیر از بعضی میوه ها مثل سیب و گیلاس و شلیل و آلو سیاه. خوراکم بیشتر همین میوه ها و مغزها و مرغ و حبوبات  وسبزیجات پخته هست گاهیم برنج قهوه ای میخورم به مقدار کم. لبنیات و هرچی با آرد سفید درست میشه هم حذف کردم. دم کرده دارچینم گهگاهی میخورم. برای گرفتن فیبر هم سالاد درست میکنم آخه نمیشه که اصلا فیبر به بدن نرسه. دیگه نمیدونم چیو حذف کنم

2720
عزیزم ممنون میشم بهم بگین. من خودم قند رو کامل حذف کردم غیر از بعضی میوه ها مثل سیب و گیلاس و شلیل و ...

كلا ميوه فقط سيب و خيار اجازه ميدن

آجيل از هر نوعي و برنج و سيب زميني و كلا نشاسته ممنوع

نوشيدني گاز دار مدت دار و داخل پلاستيك كلا ممنوع

كلا ميوه فقط سيب و خيار اجازه ميدن آجيل از هر نوعي و برنج و سيب زميني و كلا نشاسته ممنوع نوشيدني گ ...

میوه ها و آجیل ممنوع؟؟ میوه به مقدار کم که مجاز بود یعنی اینم پیک قند خون ایجاد میکنه؟ آخه مغزا عناصر ضروری رو دارن اسیدای چرب مهم رو دارن. من خام می خورم. بادوم شیرین و بادوم زمینی و گردو. یه کمیم گاهی تخم کدو و آفتابگردون میخورم. یعنی دکتر گفته هیچ کدوم اینا نباید خورده شه؟ محصولات کارخونه ای و ظرف پلاستیکیم استفاده نمیکنم. صابون سنتی گرفتم برای دست و بدن و کنار برای شستن سر. ولی هنوز برای جایگزین مایع لباسشویی و ریکا نمیدونم چی استفاده کنم

2714
میوه ها و آجیل ممنوع؟؟ میوه به مقدار کم که مجاز بود یعنی اینم پیک قند خون ایجاد میکنه؟ آخه مغزا عناص ...

مايع لباسشويي و صابون و اينارو كاري نداشت

مغز ها ممنوع بود چون فكر كنم موجب آلرژي نوزاد ميشه بعدًا

ولي من ماه هاي آخر روزي ٥ تا بادوم هندي ميخوردم

سلام . منم 2بار سقط مکرر داشتم می تونم سوال کنم چطور باردارشدی پیش چه دکتری رفتی ممنون میشم جواب بدی ...

سلام ببخشید که خیلی دیر جوابتونو دارم میدم . خیلی وقته به این سایت سرنزدم . من الان پسرم 3 سالشه . سرکلاژ شدم . و استراحت مطلق بودم. پیش دکتر فهیمه قطبی زاده بودم .