2733
2734
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 544833 بازدید | 1715 پست
منم شروع کردم از دیروز تا الان هشت هزارتا فرستادم

عزيز شما نتيجه گرفتين؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ختم واقعا جواب میده من تا حالا دو تا حاجت بزرگ گرفتم

عزيزم من از مادرم كمك بگيرم اشكال داره؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲
من این نذر رو از همین تاپیک یاد گرفتم و شروع به انجامش کردم البته من به روش یه خانم دیگه ۱۴ تا خاجت ...

عزيزم لطفا ميشه دستور اون خانوم رو به من بگي خيلي نياز دارم🙏من تو تاپيكش رفتم متوجه نشدم خيلي هم صفحاتش طولانيه لطفا شما بگيد

2728

@121234samira