2733
2734
من استراحت مطلق مطلقم حتی واسه دستشویی هم نباید برم .غذا هم دراز کشیده میخورم .خیلی سخته هنوز 4ماه دیگه مونده خسته شدم .مادرم داره بهم میرسه اما میدونم اونم خسته شده .خیلی حساس شدم با کوچکترین حرف ناراحت میشم به خودم میگیرم .ولی فقط دلم میخواد بچم بدنیا بیاد .چکار کنم بیخیال باشم
من هم استراحت هستم بهم نگفت مطلق باش ولی گفت سرکار نرو و در حد یک آشپزی ساده از خانه هم بیرون نمیرم.. خسته شدم....ختم قرآن میخواهم انجام بدم که روزها بگذره و تکلیفم خدا مشخص کنه. تازه فهمیدم باردارم سه سقط اسفند داشتم صبح و شب وشیاف و روزی دو تا آمپول میزنم.. پشتم شبها تا صبح درد میکنه.....خدایا خودت نی نی رو برام نگه داشتن بزار رشد کنه.. یا جعفر صادق.. شوهرم تحرک اسپرم کمه واسه همین گفته ممکن سقط بشه. دلیلش اصلا متوجه نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما من قصد بارداری دارم اما بخاطر سابقه زایمان زودرسم دکترگفته حتما بارداری بعدیت باید کاملا استراحت مطلق باشی.چیکارکنم.ازطرفی نمیتونم شوهرموتنهابذارم ۹ماه از طرفی خونه خودم هم بمونم باید حداقل آشپزی کنم.چیکارکنم.بنظرتون اگر روی صندلی بشینم آشپزی کنم خطرناکه