2737
2734
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 314619 بازدید | 371 پست
عزیزم اگه تا اون زمان خوردی پس پرولاکتینت دلیل سقط نبوده .. دارو گیاهی نه والله فقط رازیانه و اویشن ...

سلام وقت بخیر ببخشید آویشن و زیره دم کردنی هم برا بالا بودن پرولاکتین ضرر داره ؟

سلام.پرولاکتین منم بالاس.واسم کاربرلین 5% دادن.هر سه روز نصف میخورم.ولی الان 3 ماهه واسه بارداری اقد ...

سلام ببخشید شما مشکلتون حل شد؟ چون من الان درگیر هستم گفتم بپرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم پرولاکتینم بالاست من اولین باری که رفتن دکتر ۴۰۰بود بعد ۳ ماه رفتم شده بود ۱۰۰دکترم تعجب کر ...

سلام ببخشید دارو رو زیر نظر دکتر مصرف کردید؟ تاثیر منفی نداره ؟

2731
2738
پرولاکتین من روی ۱۷۷۳بوده چیکار کنم . از سینه م نه ترشح میاد ن چیزی .   وقتی رفتم ازمایش ...

قبل از انجام آزمایش پرولاکتین باید یسری نکات رو رعایت کنید،شب قبل رابطه جنسی نداشته باشید خونگیری هم حداقل ۲ ساعت پس از بیداری باید باشه درضمن شب قبل باید بدون استرس و راحت خوابیده باشید و سینه تحریک نشن و سوتین نپوشید 

دوستان عزیزم سلام.من تازه عضو نی نی سات شدم.منم 2 ماه اقدام کردم برای بارداری اما ناموفق بود.پریودها ...

قبل از آزمایش پرولاکتین ینی شب قبل نباید رابطه داشته باشین و خونگیری باید حداقل ۲ ساعت بعداز بیداری باشه عزیزم