2737
2734
عنوان

آیا کسی بچه قبل 6 سالش چشمش ضعیف بوده?ضعیفی چشم قبل از شش سال

| مشاهده متن کامل بحث + 7225 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببرش پیش متخصص من هر ۶ماه میبردم چک میکردم ,چون گفت خیلی خیلی کم ضعیفه ,ولی اصلا نیاز به عینک نیست بعد یه بار بردم بینایی سنجی ,فقط,با دستگاه لیزری چک کرد گفت ۳/۵هست ,شماره چشمش داشتم میمردم ,دوباره ۶ماه تو نوبت موندم تا ببرم پیش متخصص خودش ,نگاه کرد گفت همونه خیلی کمه ,اصلا نیاز به عینک نیست برا همین میگم حتما ببر پیش متخصص
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2738
مشکلی نداره ها فقط چشاش یکم به داخل هستن,اونم خیلی کم,دکترش گفت بخاطر بزرگی مردمک چشم و کوچیکی کاسه چشم هست بابزرگ شدن کاسه چشم درست میشه ولی من دلم تاب نمیاره میخوام ببرم چشم پزشکی
از میان دو واژه ی انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی لابلای کتاب ها سرگردان است.
دختر دایی منم تنبلی با ضعیفی چشم داشت که 5 سالگی تشخیص دادن و عینک مرتب زد تا دوازده سالگی کم کم شماره عینکش پایین اومد و کامل برداشت و دیگه نزد

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

مشکلی نداره ها فقط چشاش یکم به داخل هستن,اونم خیلی کم,دکترش گفت بخاطر بزرگی مردمک چشم و کوچیکی کاسه ...

میدونم پس خیلی وقته پیشه.ولی میخواستم بدونم پیگیری کردی چی شد ؟دخترتو بردی متخصص؟اخه منم کم و بیش همچین حسی دارم