2726
عنوان

به نظر شما من برای اقدام آماده هستم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20262 بازدید | 220 پست
عزیزم عزیزم خیلی تاپیکت قشنگه کاش هر ازچندگاهی پست بذاری تا بیاد بالا همه استفاده کنن. متاسفانه ت ...

دوستم ممنون بابت لطفت به من و تاپیکم 🌹 و بابت فوت مادر .. 😔جنت مکان باشن . 

چقدر عاقل و بالع هستید تبریک میگم . باعث افتخارمه خانومهایی مثل شما تشریف میارن و این تاپیک ناشیانه رو با تجربه های شخصیشون پر بار میکنن . 😍

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
سمانه خانوم ببخشید میشه بگین شما تو چه رشته ای تحصیل کردین ؟؟  رو بهم بگین چقد خوبه که آدم اطر ...

سلام عزیزم . من دیلم دارم . تحصیلات اکادمیک ندارم . ممنونم از لطفت .اعتماد به نفس و لدت زیادی بهم دادی با حرفات 😉🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی خوشحالم که تاپیکمو دوست داشتی  خوب همه ما روزی این حرفو به والدینمون زدیم یا خواهیم ...

مرسی عزیزم، ممنون از راهنمایت درسته حرفتون امیدوارم بتونم اینطور باشم... 

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!

تاپیک جالبیه، شرایطی که نوشتی همون چیزاییه که تو ذهنمه،کمی ایده‌آل گرایانه ولی مثبت، من دارم سعی میکنم خودم رو متقاعد کنم همیشه نمیشه بهترین بود، این که ذهنت آماده و ایده‌آل گرا باشه خیییییییییییلی خوبه ولی باید پذیرش خطا از طرف خودت و همسرت و اطرافیان رو تو وجودت تقویت کنی. 

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2728
تاپیک جالبیه، شرایطی که نوشتی همون چیزاییه که تو ذهنمه،کمی ایده‌آل گرایانه ولی مثبت، من دارم سعی میک ...

مرسی. 

بله همینطوره . برای همینه که تو نطراتم از عبارات ( تا حد امکان ) زیاد استفاده کردم . 

عبارت ( حتما ) و( فقط ) در نیمی از موارد و در تمام موصوعات باعث شکست و دلسردی میشن . مهم اینه که رو به رشد باشیم حتی با حرکت میلیمتری 😙

سلام سمانه خانوم.. خیلی تاپیکت رو دوست داشتم... منم این شیوه رو انجام دادم.. ولی اطرافیان خیلی ته دلم رو خالی میکنن.. الان مشاوره میرم با همسرم تا ان شالله اوکی شدیم نینی بیاریم .. تمام تلاشمو میکنم تا در بهترین شرایط مادر شم........................... خیلی کار خوبی میکنی تو تاپیکایی که هستی این تاپیکت رو معرفی میکنی.....

سلام سمانه خانوم.. خیلی تاپیکت رو دوست داشتم... منم این شیوه رو انجام دادم.. ولی اطرافیان خیلی ته دل ...

سلام عزیزم خوشحالم که تاپیک برات مفید بوده . 

راجع به اطرافیان نظری ندارم چون تا حالا تاثیر پذیری زیادی از اطرافیانم نداشتم و در واقع تجریه چندانی ندارم . 

در موردن فرزندآوری در زمان مناسب، شما تقریبا به پایان راه رسیدی چون داشتن همسر همفکر و همراه در این زمینه ، یعنی ۸۰ درصد قضیه 😉 به هر دوتون تبریک میگم و مطمئنم جزو بهترین والدین خواهید شد 🤗

عه چه خوب.. خدا روشکر که نظرت اینه 80 درصد😍 خیلی خوشحال شدم 😘

من هیچ تخصصی ندارم عزیزم فقط راجع به نظرات و تجربه های شخصی خودم حرف میزنم 😙

سمانه جان یعنی شما یک بچه دارید و در ۳۸ سالگی به دنیاش اوردیذ؟

مشکلی نداشتید به خاطر بارداری در این سن؟

@sanane58

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
سمانه جان یعنی شما یک بچه دارید و در ۳۸ سالگی به دنیاش اوردیذ؟ مشکلی نداشتید به خاطر بارداری در این ...

سلام عزیزم . نه هیچ مشکلی نداشتم ده روز کلا تهوع داشتم آخراش دیابت بارداری گرفتم اونم دکتر گفت به سن ربطی نداره البته دیابتم منجر به دارو و فلان نشد فقط رژیم . 

نمیگم بارداری تو سن بالا خطر نداره فقط من مشکلی نداشتم اصلا . آهان دو روز آخرم پاهام ورم کرد .