2726

با سلام من هفته ۱۱ بارداری هستم در ۹ هفته یروز ۵ صبح وقتی خواب بودم حس کردم خیس شدم وقتی دستم بردم دیدم پر خون شدم واقعا سکته کردم به معنای واقعی و بارداریم بعد ۱۰ سال بود بعد که بلند شدم یه لخته تقریبا چن سانی اما باریک دفع کردم و خونریزی بعد دفع لخته قطع شد رفتم سونو که ببینم بقایا مونده یا نه در کمال ناباوری دکتر گفت جنین حالش خوبه و ضربان داشت و گفت یه هماتوم مختصر به سایز ۱۸ در ۴ میل دارم تا چن روز لک بینی قهوه ای داشتم استراحت مطلقم و شبی یه شیاف سایکولوژیست میزارم از دیروز سمت چپ زیر دلم درد میکنه و با رانم میزنه خیلی نگرانم کسی تجربه داشته و اینکه من خیلی نفخ میکنم و تو ادنکس راستم نوشته کیست ۳۳میل دارم کسی تجربه ای داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام منم در سونوگرافی۴هفته و ۵روز سونو واژینال انجام دادم چون لکه بینی داشتم دکتر گفت بیش از درصد اطراف ساک خون در برگرفته استراحتم و شیاف استفاده میکنم امیدش بخدا برام دعا کنین بچه دوممه و بچه اولم مشکل داشت و ۸ماه تو دلم مرد راضیم به رضای خدا

سلام عزیزم دکترت کی بود؟ منم اصفهانیم هماتوم داشتم ولی سقط کردم

سلام دوست عزیز

دکترم خوشه مهر بود هم تو بیمارستان صدوقی هم زهرای مرضیه کار میکنه.

عزیزم امیدوارم بارداری بعدی نینی سالم و سلامت به دنیا بیاد ❤️

زندگی را تو بساز ...نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف...