2726
عنوان

ازدست شوهرم خسته شدم بخدا دیگه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 35 پست
حالا مگه میخای موشک هوا کنی  مردا حوصله بحث ندارن

شما هم مشخصه اصلا اعصاب نداری ها وگرنه من نگفتم مقصر کیه که شما اومدی هی میگی تومقصری گفتم اعصابمو خورد کرده به نظرتون اومد چه رفتاری باهاش داشته باشم که لگد میپرونه

شما هم مشخصه اصلا اعصاب نداری ها وگرنه من نگفتم مقصر کیه که شما اومدی هی میگی تومقصری گفتم اعصابمو خ ...

والا ب من چه که اعصاب نداشته باشم یکی باید بهتون رک میگفت منم رک گفتم ، به خاطر خودت که یادت بمونه ، همین 

شوهرتم اومدنی بازم نپیچ بهش و هر تصمیمی که گرفتید قبلا روهمون بایست ، خودش بیاد ازت بپرسه چیکار کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاً ازین نظرات تعجب کردم خانما چقدر در حق خودتون ظلم می‌کنید ‌‌ینفر نگفت که چقدر کار این آقا زشت بوده طفلک اومده ب دلش باشه نظرشو دوباره پرسیده کفش پرت کرد ه و عین ی آدم متوحش لگد انداخته ‌ب  چه حقی ؟ ب چه حقی لگدش زده اصلا بگه بیست بار بگه بهش دلیل بگه وقتیکه این آقا شعور صحبت کردن نداره گناه این زن چیه

عزیزم اصلا باش صحبت نکن لیاقت نداری در اسرع وقتم ازش بخواه خشونت غیر قابل کنترلشو مهار کنه هیچ کس حق ندارد بشما لگد بزنه و منصفانه ترین دلیل کار این آقا عدم سلامت روانه شما هیچ گناهی ندارید

2728
واقعاً ازین نظرات تعجب کردم خانما چقدر در حق خودتون ظلم می‌کنید ‌‌ینفر نگفت که چقدر کار این آقا زشت ...

اره بخدا من اومدم ببینم با این شوهر پر رو که لگد شو زده سر صداشو کرده بعد میاد انتظار داره من مثل اول باش بگم و بخندم چه رفتاری داشته باشم که همه اومدن ریختن سرم که اون مگه مسخرتوعه و...

اره بخدا من اومدم ببینم با این شوهر پر رو که لگد شو زده سر صداشو کرده بعد میاد انتظار داره من مثل او ...

هرکس میگه تقصیر شماست طرف مقابل ش عزت نفسشو گرفته و قطعا خودشم درگیر ی مرد خشنه که دست بزن داره و فحاشی می‌کنه وگرنه زنی ک شخصیت داره برای خودش می‌دونه هیچ کس تحت هیچ عنوانی حق کتک زدنشو نداره ازشون ناراحت نشو اونا هم قربانی آن و کلی زجر کشیدن اما شهامت شو ندارن ی جا این سیکل معیوب تخریب شخصیت و جسم و روحشونو متوقف کنند واقعا باهاش هیچ جا نرید و تنبیهش کنید نه با داد و بحثی ک خطری تهدیدتون کنه  عزیزم برید مشاوره یا حداقل ازش فاصله بگیرید و ب نوعی تنبیه ش کنید