2737
2734
عنوان

تا چه حد با قضیه انتقالی دانشجویان خارج کشور موافقید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 83 پست
منم از همین دلم میگیره  جالب اینه داخل شهر ما هیچکس فیزیک نزده بود ولی ریاضی رو همه روی ۷۰ ۸۰ ...

خیلیییی زیاده به خدا

اره واقعا آدم دلش میگیره از این همه ناحقی 

زوره یکی تلاش کنه و نشه

یکی با تنبلی یا بابای پولدار یا سهمیه یا انتقالی از کشورهای الکی بره رشته خفن:) 

وای به حال مریض های آینده کشورمون با این پزشک هایی ک قراره بیان روی کار🤦🏻‍♀️

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
منم درصدام اوکی بود فقط شیمی رو خراب کردم فشارم افتاده بود  واسه دوسه تا مشاور برا انتخاب رشته ...

الان چی میخونی؟ دوباره شانست رو امتحان کن اگه دوست داری انشالله میشه این بار❤️

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=281717759]الان چی میخونی؟ دوباره شانست رو امتحان کن اگه دوست داری انشالله میشه این بار❤️[/QUOTE 

علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی ایران 

ن دیگ خیلی رشتمو دوست دارم جای پیشرفت داره خییلی 

ب نظرم خیلی ریسکش بالاس کنکور دوباره نمی ارزه🥲

[QUOTE=281717759]الان چی میخونی؟ دوباره شانست رو امتحان کن اگه دوست داری انشالله میشه این بار❤️[/QUO ...

ای جان انشالله موفق باشی عزیزم 😍

رشته شیرین و قشنگی هست👌🏻👌🏻سعی کن توی رشته خودت بهترین باشی 

با آرزوی بهترین ها❤️

2731
دلیل نمیشه چون سهمیه هست انتقالی رو هم تایید کنیم هر دو اشتباهن  بعد مثلا دوست شما اگه خیلی خف ...

عزیزم روسیه هم امتحان ورودی داره دانشگاهاش هم مدرک زبان روسی یا آیلتس میخواد، پزشکی هیچ جای دنیا کشکی کشکی نیست، مگر اینکه صندلی بخرن که اون قضیه‌ش فرق داره

عزیزم روسیه هم امتحان ورودی داره دانشگاهاش هم مدرک زبان روسی یا آیلتس میخواد، پزشکی هیچ جای دنیا کشک ...

آره عزیزم حداقل خروجی اش سخته واقعا

می دونم روسیه هم مشکلات خودشون رو دارن بچه ها 

فقط یه دانشگاه اش خوب نبود 

بقیه دانشگاه هاش سختن

2738
عزمزم مثلا میرن یه کشور الکی مثل روسیه هند که نه مدرک زبان میخوان ازشون و نه ازمون ورودی داره با معد ...

عزیزم شما که خارج از کشور درس خوندین بدون پول رفتین مطمئنم وضعیت مالیتون خیلی خوبه که مهاجرت کردین و بازم از تعداد واحداتون مینالید ! 

کسی که میره خارج غیر از هزینه تجربه ی سخت متفاوتی رو تجربه میکنن و کلی آزمون باید بدن که بتونن بخونن شرایط برگشتنشون هم به خودشون مربوط شاید دلتنگ خونوادن شاید پولشون تموم شده شاید مادرش پدرش مریض باید کنارش باشه .

شما اگر خیلی فکر عدالت هستین برگردین کشور خودتون و ببینید چطور با سهمیه دارن قبول میشن چطور ماف🌸یای کنکور دارن بچه های مردمو میتیغن میلیاردی باید خرج کنی اگر بخوای قبول بشی . چرا به اینا اعتراض نمیکنید و بد رفتاری با این افراد رو ترویج میدین ؟ اونا یه مسیری رو طی کردن و خارج شدن از یه دانشگاه و وارد شرن به دانشگاه دیگه دانشجو رو گیج و گنگ میکنه دلیل بر خنگ بودنش نیست . اگر شما خیلی نگران ناعدالتی هستین برگردین ایران ببینید بچه ها پشت کنکور چه زجری میکشن